Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hany szazaleka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hany szazaleka lehet a tarsadalomnak meleg/biszex? Azokat is beleszamitva, akik titkoljak. Melegkent a gayradar miatt tobb ilyen embert rajtakaphatunk. Vagy a tarskeresokon ott a sok hazas, aki titkolja. Vagy a "kivancsi heterok".

Figyelt kérdés
Legfokepp (mivel arra latunk ra jobban) a ferfiak szama erdekelne.

márc. 2. 17:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

10) mivel te is meleg vagy igy teged is szidott igazából.


"részegen leszopták egymást a haverjával, de azért ő nem egy rohadt b**i. " Ahh ettol a falra maszok. Lehet nem meleg, hanem biszex de nem hetero. Mivel ittak igy gatlastalanabb, jobban kijon az igazi ene. A "buz*isag" benne van.


A masik meg utoljara beprobalkozott 😅 gondolta te majd bevezeted a meleg vilagba

márc. 2. 21:56
 12/25 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk en sem vagyok meleg, hanem biszex. De bizonyara sejtett vmit a homofob paraszt... szoval arra en is gondoltam, hogy indirekt fikaz. Amugyis narcisztikus volt, vmi sziriuszi istensegnek keozelte magat vagy mi... de a lakbert probalta elsunnyogni. Ezerr b.sztuk ki. 😂


Bocs a kicsit off sztoriert, legalabb leirhattam valahova...

márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Amugy a szubjektiv velemenyem szerint is majdnem a fele a ffiaknak biszex lehet, csak nem merik bevallani maguknak is, vetitenek (projektalnak) es felnek a homo enjukkel szembenezni...
márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
#8 Már itthon is egyre többen felvállalják, hogy biszexek, melegek.
márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagytok ti olyan sokan itt az országban nem kell túlozni itt a számokkal. Nyilván fővárosában többen vannak, mivel több ember is él ott.
márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

A nőknél szerintem kb. 20-75-5 a heteró-biszex-leszbi arány.

A férfiaknál ez inkább olyan 65-30-5.


Szerintem, szóval ez szubjektív vélemény, tévedhetek.

márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
15) igen, a fovarosban vannak a legtobben (videkrol felkoltoznek a nagyvarosokba, mert itt kitunnek), en videken elek itt kevesen vagyunk, vagy nagyon jol titkolják, hogy meg nekem se tunik fel.
márc. 3. 11:04
 18/25 Nemtomfantom ***** válasza:
100%
3 éve élek megyeszékhelyen, itt ennyi idő alatt talán 3 meleg embert láttam, akikről tévedés nélkül megállapítható volt, hogy mi a helyzet náluk. Amíg Pesten dolgoztam, ez a szám hatványozottan magasabb volt.
márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%
16 Az realis lehet, mert a legfiatalabb generacional, akik a legnyiltabbak, 30-35% LMBTQ-t mertek. Es ez nyilvan nem valami agymoso hatterhatalmi konteo miatt van igy, ahogy a jobberek gondoljak, hanem mert ezek a valos aranyok. Most erte el a tarsadalom azt a nyitottsagot, hogy ez a szam mar torzitas (pl titkolozas, haritas hazudozas) nelkul elojohetett.
márc. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is olyan 35-45 százalék körüli lehet az arány. Vidéken is vannak bőven, csak ott nehezebben vállalják fel az emberek. Normálisabb heterokat egyáltalán nem érdeklik a melegek amúgy.
márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!