Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hany szazaleka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hany szazaleka lehet a tarsadalomnak meleg/biszex? Azokat is beleszamitva, akik titkoljak. Melegkent a gayradar miatt tobb ilyen embert rajtakaphatunk. Vagy a tarskeresokon ott a sok hazas, aki titkolja. Vagy a "kivancsi heterok".

Figyelt kérdés
Legfokepp (mivel arra latunk ra jobban) a ferfiak szama erdekelne.

márc. 2. 17:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
34%

Jó, hogy nem már minden második ember, persze... csak szeretnétek, kicsi csillagok! Ezt hívják vágyvezérelt gondolkodásnak.


A "gayradar"-t meg hagyjuk, az is egy nagy hülyeség... Amúgy ha látod, hogy ki meleg és ki nem, akkor minek itt saccolni, számold meg!

márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én a titkos biszexek táborát erősítem. Viszont nincs igazán tapasztalatom arrol, hányan vannak így. Sajnos a neten ez nagyon kiszámíthatatlan és értelmetlen. Eloben pedig nincs nagyon gyakorlatom.

Az biztos hogy vannak. De nagyon nehéz találni megfelelő partnert hozzá. És coming outolni is nagyon nehez. Szóval szerintem ez egy nagyon nehéz küldetés.

márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
#22 Fel a fejjel. Mindenhez idő kell.
márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%
#21 kicsi csillag, nézz szembe magaddal, Kezdek számolni, veled kezdem 😆
ápr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Kb 30%, szerintem a 40-50 nem realis, es melegkent mondom nem futok ossze allandoan melegekkel, biszexekkel.
tegnap 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!