Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok érezni olyat ,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok érezni olyat ,hogy olyan jó lenne valakivel beszélgetni ....mindenről ...és csak úgy lenni és aztán vagy lesz valami vagy nem?

Figyelt kérdés

márc. 5. 19:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én szeretem az ibolyát ....

#5 miben nyílvánul az meg hogy

tartózkodsz a szerelemtől is?aaaz nem jó!

márc. 6. 05:39
 12/16 anonim ***** válasza:

"miben nyílvánul az meg hogy tartózkodsz a szerelemtől is?"


Kell magyarázni, mi a baj a viszonzatlan szerelemmel? Főleg, ha te kapod és nem tudod viszonozni? Mert viszonzott még nem volt. 30f

márc. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#8: ezért nincs sok értelme az online ismerkedésnek. Hogy tartósan fennmaradjon az érdeklődés, kell valami megfoghatatlan vonzalom, "szikra", ami csak személyes kontaktus esetén áll fenn. Ennek hiányában a billentyűzetpüfölés előbb-utóbb menthetetlenül kifullad.

Ha már mindenképpen online történik a kapcsolatfelvétel, mielőbb meg kell ejteni egy személyes találkozót is. Ekkor eldől, hogy van-e szikra vagy nincs.

márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12 nem ,nem kell magyarázni ...de annyira szar ezt olvasni amit írtál és még csak 30 vagy!
márc. 6. 08:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen.
márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13:

természetes, egyetértek ezzel. Minden olyannál,akinél volt értelme,felajánlottam a személyes találkozást -ami semmire nem kötelez. Volt aki beijedt,volt aki személyes sértésnek vett. Senkivel nem jött össze !


#8

márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!