Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kényeztettetek már lábat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényeztettetek már lábat?

Figyelt kérdés

márc. 15. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ilyet én is csináltam gimiben, nagyon jó volt, főleg hogy volt egy két helyes srác az osztályban és a lábuk is szép volt
márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, de sajnos még csak egyszer.
máj. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minden nap szeretgetem a feleségem lábait. Gusztusos, finom, étvágygerjesztő. A nyelvemmel, a farkammal. Szereti és igényli. Szerencsésnek mondhatom magam.
máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

Igen, gimiben voltak ilyen élményeim. 23 éves meleg srác vagyok, nagyon erős lábfétissel.

Nekem is ilyen tesi öltözős storyval kezdödött, aztán kicsit több lett belőle.

17 éves körül voltam. Onnan indult a dolog, hogy egyszer gimiben tesi után egy sráccal akivel elég jóban voltunk( mindig is kölcsönösen bejöttünk egymásnak csak sosem mondtuk ki) mikor óra után ketten maradtunk az öltözőben megkérdezte hogy nem maszíroznám e meg a talpát. Kicsit váratlanul ért a kérdés de mivel nagyon helyes fiú volt plusz elképesztően jó kicsi 41 es lábai voltak ezért mondtam, hogy miért ne. Levette a cipőjét leült mellém és az ölembe tette a lábát. Egy jó 20 percen keresztül maszíroztam, a végén már szagolgattam is őket. Ott még nem történ egyéb de nagyon nehezen bírtam magammal. Minden porcikám bizsergett.

Aztán pár nappal később elmentünk osztálykirándulásra a balatonhoz, több osztály együtt, ő is jött.

Első este természetesen mindenki csatak részeg volt, az egész banda fekve hányt a parton. Kivéve mi ketten. Mi ott maradtunk a szállason ketten. Először csak beszélgettünk, utána bementünk a szobába és nagyjából az volt az első amint leültünk az ágyra, hogy cipő le és már az ölemben volt a lába. Fehér bokazokni, szokásos kicsi formás lábak. De már nem csak masszázs volt, egyből a farkamat kezdte simogatni. Azonnal kő kemény lettem. Nem bírtam tovább tartani magam, gatya le és innen mindenki ki tudja találni hogy mi lett.

A lényeg hogy kiverte nekem a lábával amire nagyon régen vágytam. Hatalmasat élveztem természetesen.

Utána voltak aznap este még kalandok vele de az egy másik történet.

máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!