Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A pasim farka sehogysem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim farka sehogysem akar felállni, és ha mégis, csak akkor, ha verem, és akkor is csak félkemény. Az aktus nem jön össze. Szervi baja nincs. Eddig minden lánnyal így működött neki. Lehetséges, hogy meleg? 21/L

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 10:36
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
igen, sokat maszturbált. én próbáltam extrém, izgató helyszíneket, dolgokat kipróbálni, látszólag be is indult, de alul mégis semmi jele.
2015. júl. 26. 13:47
 32/42 anonim ***** válasza:
72%
Milyen gyakran próbáltok szexelni? Ez idő alatt szokott önkielégítést végezni, vis, ha nincs szex szokott?
2015. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
66%
Na most én úgy látom, hogy itt minden válaszoló átsiklik a kérdés felett. Ugyanis a "tünetek" alapján nagyon is elképzelhető, hogy a pasid igenis meleg. Szerintem le kellene ülnötök és őszintén megbeszélni a dolgokat. Ha esetleg valóban meleg, akkor sincs semmi baj, Csak akkor ő keressen magának egy helyes meleg pasit, te pedig egy helyes heterót.
2015. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
még ha így is lenne, nem tudom, hogy bevallaná-e, és nem pedig felháborodna, mert nem szereti a melegeket.
2015. júl. 27. 20:25
 35/42 anonim ***** válasza:
74%
nem szereti a melegeket-hát remélem nem azért mert fél hogy ő is az.elég gyanús ha semmi nem használ.Ha nem szervi oka van menjen pszichológushoz,ennyi idő alatt rég elmehetett volna már,de valamiért nem akart.
2015. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
77%
először a lelki/pszichés dolgaira kellene megoldást keresni,az hat ki a testi dolgokra
2015. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
74%
Nálunk is ugyanez a helyzet már 4 éve. Mi pettingelni szoktunk, de a párom csak akkor nem lankad le petting közben, ha a fenekét izgatom az ujjammal. Aktus a 4 év alatt talán ha 2-szer volt köztünk...
2015. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
70%
Olyat próbáltál már, hogy bekened alaposan valamilyen síkosító/masszázs géllel a farkát? Egyrészt az is izgató hatású, hogy ilyen síkosabb lesz tőle, meg vannak elvileg ilyen izgató hatású gélek, bár ezekről nem sokat tudok.
2015. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
79%

Elképzelhető, hogy még mindig maszturbál és ahhoz szokott hozzá, illetve ezzel egyúttal "kifacsarja" magát és nem lesz elég töltet egy normális aktushoz.


Talán két hét teljes kihagyás után - ha ő sem csinál semmit - feltöltődne és beindulnának a dolgok.


Ezen kívül két dolgot tudsz még, elmenni közösen szexuálpszihológushoz, vagy ha ez nem megy keresni olyan pasit akinek feláll.

2015. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
79%

figyi fogod,simized,nyalogadot és mégsem,én ezektől külön-külön elmennék.

Lehet bizony,hogy meleg,az hogy nem ismeribe egyáltalán nem lenne meglepő-családi háttér,környezeti tényezők,stb ezek mind befolyásolják a véleményét a melegekről.

Egy boldogtalan félimpotens heteró életet fog élni.vagy bevallaj magának és egy boldog/szomorú búziéletet fog élni.

sajnálom őt.

2015. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!