Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Londonon kívül melyik brit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Londonon kívül melyik brit város az alábbiak közül toleráns a melegekkel?

Figyelt kérdés

Liverpool

Manchester

Southampton

Brighton

Bristol

Birmingham

Leeds

Glasgow

Edinburgh


2015. dec. 14. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Kb. mindegyik. Anglia meleg helyzetben kb. olyan, mint Magyarország. Nem feltétlenül toleráns az átlag utcai angol a melegekkel szemben, de ezt nem fogják az orrodra kötni és bántani miatta. Ha találkozol egy másik meleggel, különösebb atrocitások nélkül összejöhettek, a heterókat meg nem érdekli a téma.


Vannak ilyen skinhead-ek meg lecsúszott alkesz gyerekek, akárcsak nálunk, valószínűleg nem ezek lesznek a tolerancia bajnokai, de ha összefutsz egy ilyen átlag, sztereotipukus szürke kabátos, szemüveges, esernyős angol csávóval vagy nővel és megtudják, hogy meleg vagy, max megrántják a vállukat, hogy "és?"

2015. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Brightont gyakran emlegetik úgy, hogy "the gay capital of the UK".


[link]


(Én több, mint 10 éve éltem ott egy ideig - heteroszexuális nőként, szóval csak arról tudok nyilatkozni, hogy látványosan sok férfi pár sétált kézen fogva, vagy akár utcán, nyilvános helyen csókolózva, és nem emlékszem, hogy valaha tanúja lettem volna bármi intoleráns megnyilvánulásnak.)

2015. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Én az első válaszolót kijavítanám, mert úgy gondolom Magyarország pont az a hely, ahol senkinek nem érdemes felvállalnia.

Mellesleg nem is értem, hogy kit miért is érdekel, hogy más a szabadidejében kivel és hogyan elégül ki.

2015. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is az első válaszoló téved azzal kapcsolatban, hogy kb. olyan mint Magyarország.

Angliában azért sokkal jobb a helyzet.

2015. dec. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!