Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Párom, állandóan durván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom, állandóan durván akarja a szexet. Miért lehet ez? Talán BDSM?

Figyelt kérdés

Mindig a seggemet akarja elverni kezdésnek. Anélkül nincs szex. Én nem szeretem ezt, de őt szeretem. Tanácsok vélemények? Van valaki aki szintén ilyen szexuális életet él? akár heteró is.


F



2016. jan. 16. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyhe bdsm fétis
2016. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak egy bunkó paraszt aki érzelmi analfabéta. Egy normális BDSM rajongónak rmeélhetőleg van annyi esze, hogy vagy hangulatba hozza a párját és biztosítsa, hogy szereti annak ellenére, hogy erőszakos, vagy felfogja, hogy a másiknak ez nem tetszik.

Ha nem szereted ezt és ő nem változik akkor ne maradj vele. Más megoldás erre nincs. Nem érdemes szenvedni akkor sem ha őt szereted, bár ezt valószínűleg még nem fogod fel amíg így érzel iránta.

2016. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

enyhe bdsm

ha nem élvezed akkor beszélj vele erről.

Vagy egyezetek meg róla hogy oké csinálja,de ha azt mondod állj akkor hagyja abba.

2016. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki,én élvezném ,de az én szexpartnerem nem csinálja sajna. :-(
2016. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is csak érzelmi analfabéta. De majd ha ágyba kell vinned a reggelijét, akkor biztos elgondolkozol az otthagyáson.
2016. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunako-chan ***** válasza:
100%

valószínű hogy van fétise ilyen irányban. de az is hogy ezzel az uralkodását fejezi ki a másik fölött... amennyiben értelmes emberek vagytok ülj le vele beszélni ilyen dolgokról. érdemes és kell is egy kapcsolatban szerintem ilyesmikről beszélni. Jelezd, hogy hol vannak a határok számodra. persze mindezt lehetőleg úgy, hogy biztosítod: te szereted, és elfogadod amilyen, csak épp neked másra van ingerenciád.

amennyiben párod-bármennyire is szereted, és ő is téged-nem tudja elfogadni,hogy te hogyan vélekedsz, érzel a fentiekkel kapcsolatban, annak a kapcsolatnak sajnos nincs jövője. így hogy szereted sokkal nehezebb lesz ez az egész, de megéri mindenképp tenni egy-akár több-próbát is arra, hogy változtatni tudjon a szokásain. sok szerencsét, remélem sikerül megoldanotok.

2016. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!