Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero nem vagyok, de homo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nem vagyok, de homo sem. évekig reménykedtem benne hogy talán a fiúkhoz vonzódom de most kiderült hogy nagyon taszít. Aszex vagyok. örökre egyedül maradok? 22f

Figyelt kérdés
sajnos nem esik jól semmi fiúval sem. lánnyal sem. nem jön be a szex. nem vágyom rá. hiába volt über cuki a fiú akivel próbáltam. a csók még jó volt de a többi nem esett jól... lánnyal sem.... viszont magányos vagyok.
2016. jan. 24. 19:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

attól hogy ace vagy aro még nem biztos.


de még az aroace embereknek is vannak kapcsolatai. queerplatonic partner (QPP) aki nem a pasid/csajod, de több mint barát. keress rá az AVEN honlapján.

2016. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem aztán nincs Öregem...imadom a faxt!

Szerelem az hogy egy valakivel jobban szeretünk dugni, mint a többivel.

Es itt a válasz a kérdésedre.

2016. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes definíciója ez a szerelemnek..
2016. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

Akkor próbáld meg te jobban definiálni...

Az első a sexuális vonzalom.

A szerelem kémia. Ha bejön akkor mosolygok és beszélgetünk ismerkedünk. Utána is elakadhat 1000 millió dolgon.

De ha valaki azzal kezdi, hogy én aszexuális vagyok és max csókolózni tudunk, szerinted hány lány vagy fiú fogja meghívni egy kávéra?

Hány akar majd tőle valamit?

Ha a lakosság 2%-a aszexuális, abból majd talál magának egy társadalmilag, iskolázottság, és egyéb elvárások alapján megfelelő partnert...?

Ennek az esélye 0.

Mondom én aki 4 éve párkapcsolatban élek, és bár nem a sex a minden, de nagyon fontos része a kapcsolatunknak.

Ahogy mindenki kapcsolatának.

2016. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan aszexuálisok is, akik a partneruk kedvéért belemennek a szexbe.Attol hogy valaki aszex nem kell hogy egesz eleteben szuz legyen. Amugy vannak homo, bi, es heteroromantikus aszexualisok is.
2016. jan. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
16:59 Nehéz dolga lesz, ezt mindenki tudja, felesleges ismételgetni. De miért kell idejönni és okoskodni olyan dologról amiről bevallottam nem sokat tudsz és miért kell felháborodni rajta? Úgy viselkedsz mintha direkt csinálná, hogy nem igatja a szex, csak hogy téged bosszantson (és megsértődötten elvonulsz a párodhoz - mi vagy te, ovis?). Erről senki sem tehet és ilyen bizony létezik. Ezzel kell élnie, és így kell megoldani az életét.
2016. jan. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!