Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a melegek a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a melegek a férfiakat szeretik, akkor miért próbálnak a meleg férfiak nőiesnek látszani?

Figyelt kérdés
Számomra ez olyan ellentmondás. Én hetero nő vagyok, csak erre mindig kiváncsi voltam.
2016. ápr. 19. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Minden meleg és leszbi párnak van egy női és egy férfi kinézű-stílusú-viselkedésű fele.A férfiasabb meleg férfit és a nőiesebb leszbi nőt nehezebb felismerni.
2016. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ez nagyon nagy általánosítás. A barátommal mindketten maszkulin kinézetű és vislkedésű férfiak vagyunk, egyikünk sem akar nőnek/nőiesnek látszani, vagy úgy viselkedni. A melegek többségéről meg sem mondanàd, hogy azok, mert nem látszik rajtuk az, hogy különböznének a heteroktól. Van egy kisebbség, akik feminimebbek és akiket észrevesz az ember az utcán, de alapvetően nem ez jellemző ránk.

Az pedig, hogy minden meleg kapcsolatban van egy nőiesebb fél szintén nem állja meg a helyét... Magunkat is beleértve több meleg párt is ismerek, ahol nem tudnád megmondani, hogy ki a dominánsabb, mert mindkét fél annak tűnik.


26f m

2016. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert van akinek olyan a stílusa. ÉS nem minden meleg nőies. Továbbá azért mert valaki nőies férfiként az nem lesz egyből meleg. Manapság a fiatal fiúk körében az a divat hogy úgy néznek ki mint a csajok. Ezen felül vannak transzvesztiták, és ők nem feltétlenül melegek!
2016. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez az, amit én sem értek melegként, hogy némelyik férfi miért olyan buzzis? Én kigyúrt vagyok és a párom is. Szóval átltalánosítani nem lehet. De én azt sem értem, ha a meleg férfiaknak akarnak tetszeni, akik a férfiakat szeretik, miért akarnak nőként kinézni? Szerintem undorító. Nem mind, de a legtöbb ilyen nagyon botrányosan néz ki.
2016. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Vannak melegek, akik férfiasak, és vannak, akik nőiesek. És vannak, akik a kettő között vannak. Ez mindig így lesz.

Akik nőiesek, ők nem direkt próbálnak nőiesek lenni, egyszerűen feminin a személyiségük.

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy egy adott embernek mért az a kedvenc színe, ami. A kedvenc színünket nem tudatosan választjuk meg, ösztönös, lelki tényezőkön múlik, hogy melyik tetszik jobban.

Ugyanúgy az is ösztönös tényezőkön múlik, hogy egy adott szituációban mennyire vagyok feminin vagy éppen férfias, hogyan érzem magamat jól és kényelmesen.


(Amúgy picit gáznak érzem, amikor egyes melegek elkezdenek mentegetőzni, hogy de hát a legtöbb meleg nem is feminin. Mintha baj lenne, hogyha valaki az, ezért nem merünk velük közösséget vállalni, és direkt ki kell hangsúlyozni, hogy ők csak kisebbség a kisebbségen belül...

2016. ápr. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként kevés ember van, akit be lehet így skatulyázni. A legtöbbeknek vannak nőies és férfias tulajdonságai is. Mi lenne, ha nem fekete-fehéren látnánk a világot?
2016. ápr. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó: Nem baj, hogy valaki az, csak aztán az ő feminimebb viselkedése miatt nyomnak rám is olyan bélyeget, aminek semmi köze hozzám (lásd a kérdező kérdését). Ezért hansúlyozom ki, hogy azok a melegek nem ugyanazok a melegek, mint én vagy mint a barátom. Nem rosszabbak vagy jobbak, mint mi, de nem tartozunk egy kategóriába... annyi köt minket össze, hogy mindannyian a pasikra bukunk.
2016. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Köszönöm, kedves 7-es :) A megjegyzésem igazából nem konkrétan neked szólt. 4-es válaszoló, aki olyan jelzőkkel dobálózott, hogy "buzzis", "undorító", "botrányos".

Természetesen nem baj, ha valaki nem szimpatikus, de attól még nem feltétlen kell elítélni és sértő jelzőkkel illetni másokat. Számomra nem kellemes élmény, amikor ezen az oldalon azzal kell szembesülnöm, hogy a toleránsnak tartott melegek között is vannak, akik elítélnek különböző csoportokat, vagy éppen más melegeket, csak mert femininebb a személyiségük. :S


És visszatérve a kérdéshez, ezek a melegek nem próbálnak nőiesnek látszani, hanem egyszerűen ilyen a személyiségük, ez nem akaratlagos.

Lehet, hogy ellentmondásosnak tűnik ez a dolog, régen nekem is annak tűnt. De nem az. Attól, hogy valaki a férfiakhoz vonzódik, nem feltétlenül kell annak a férfinak maszkulinnak lennie. Heteró lányok között is vannak, akiknek tetszenek a femininebb fiúk, melegek között is nyilván vannak olyan emberek, akiknek bejönnek a femininebb srácok is. Ezzel fel lehet oldani az ellentmondást.

2016. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy sok fiúról messziről lerí, hogy homoszexuális, mert pl. rózsaszín ingeket hord, úgy fésüli a haját, pipiskedik, elváltoztatott hangon beszél. És ezért nem igazán értem, hogy ez hogy lehet vonzó, ha valaki a férfiakat szereti.

Egyszer láttam pl. egy riportot egy leszbikus nővel, aki azt mondta, hogy ő kifejezetten a nőies nőket szereti. Szóval ezért mondtam, hogy ez nekem fura ellentmondás.

2016. ápr. 20. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Ja,és akkor egy kigyúrt,férfias pasi nőies csak mert rózsaszín ing van rajta?:D


Látom,ez ilyen sokféle.


És hidd el,olyat is látsz,aki baromi feminin lelkű,és kigyúrt a teste,próbál férfias lenni,de belül ilyen a jelleme:d


Van,akinek elég ha külsőre férfias,másoknak nem csak az fontos.


Amúgy meg,hogy mi "nőies" és mi "férfias" már annyira nem lehet eldönteni.

Sok magát nagyon férfiasnak tartó pasi piperkőc,kényes a megjelenésére,de pl nem beszél nőiesen.


Sokféle átmenet van.Nyilván te azokra gondolsz,akik ilyen durván lányosak,kívül-belül.

Szerintem az ilyen fiúk inkább már transzközeliek,de inkább élnek férfiként,mert az egyszerűbb.(Drága operáció,fájdalmas,gyógyulás,stb).

De vannak,akik kifejezetten erre a "lányos fiúra"ra gerjednek.


Pl ismerek olyen heterót férfit,aki azt mondta,hogy hiába néz ki egy nő nagyon nőiesen,ha megszólal,és olyan "férfias a jelleme",akkor az már nem vonzó neki...


Szóval a kérdés inkább ide nyúl vissza.Vannak akiknek csak az illető fizikai megtestesülése határozza meg a vonzóságot,másoknak az illető jelleme és kisugárzása is fontos abban a tekintetben,hogy szexuálisan vonzónak tartják e-.


Sőt,most meglepődsz,de olyan pasival is beszéltem már,aki azt mondta,hogy vannak olyan lányok(akik bár nem olyan nőiesek külsőre),nagy cuki,édes,finom,nőies személyiségek,és ez szexuálisan jobban vonzotta az illetőt,mint maga a lány külseje...

2016. ápr. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!