Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szerezhetném meg?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap sajnos kiderült, hogy az akibe szerelmes vagyok nem érez többet nálam barátságnál. Szerintetek varjak rá? Megváltozhatnak az érzései? Ti voltatok mar ilyen helyzetben ?

2016. júl. 25. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ő is homoszexuális?


23F (hetero)

2016. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az. 100%
2016. júl. 25. 09:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. El kell fogadnod,hogy ő csak barátként tekint rád
2016. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az érzései változhatnak. Nem hiszem,hogy nem tetszenek neki, mert fogdosott meg minden, de aztán kiderült hogy csak szórakozott, en meg komolyan vettem.
2016. júl. 25. 10:29
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
saját bőröm tapasztaltam, hogy meg. és nagyon nagyon szerencsés vagyok, hogy várt rám 3 évet:) soha nem szerettem még így senkit
2016. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Simán nem vagy esete, hadd békén, mert csak haverként tekint rád
2016. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké 😕
2016. júl. 25. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Mármost legyünk őszinték, azzal, hogy számodra a srác több, mint barát, a közös barátságnak vége, mert neked már nem barátság, a barátságnak pedig kölcsönösnek kell lennie.


Ilyen módon, ha együtt lesztek (mármint egy helyiségben, azzal a célzattal, hogy valamit közösen csináljatok "barátság" címszó alatt), akkor az a te irányodból feszült lesz. Ez azt jelenti, hogy számodra nem lesz kielégítő az, amit nyújtani tud, vagyis érzelmi szempontból megterhelőek lesznek számodra a közös programok.


Ez a forgatókönyv arra az esetre vonatkozik, ha nem fogadod el sem a saját, sem az ő érzelmeit.


Miért erről az esetről írtam?

"Hogyan szerezhetném meg" MAGAMNAK?

Ez azt jelenti, hogy ha az érzelmeidnek megfelelően fogalmaztál- és most ezt tettem fel-, hogy birtokolni akarod. Az ilyen kapcsolatok csúfos véget szoktak érni.

Miért? Tételezzünk most föl egy egészséges párkapcsolatot.

Ez párkapcsolati pszichológiai szempontból úgy képzelhető el a legkönnyebben, ha veszünk egy H betűt. Két, saját talpán álló ember egy kapoccsal, a vízszintes vonallal összekötve. Hozzá kell tenni, hogy ez Magyarországon a kapcsolatok kb. 10%-ára teljesül, de ez tekinthető egészségesnek.

Most vegyük azt, ha sikerül MAGADNAK megszerezni. Akkor a H betűben az a vízszintes vonal átalakul egy hurokká. Tehát érthető okból, ha pszichológiai értelemben a H-t tekintjük egészségesnek, akkor a hurkos H nem egészséges.


Ilyen módon azt javaslom, próbáld meg elfogadni, hogy ez nem működhet. Nézd... Nem fog. Sajnálom, de ezzel nem mész semmire.

Ne beletörődni próbálj, hanem elfogadni a dolgot, mert a különbség óriási. A beletörődés kényszeredett, az elfogadás pedig szabad. Ami kényszerből történik, az sohasem nyugodt.

Sok szerencsét kívánok. :)


15/f/p

2016. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

először ő egy ember és nem tárgy de most ne akarjunk fent a nyelvtanon


sehogy örülj hogy a haverod

amugy is azért hiszed hogy érdekled mert tetszik és ezért felnagyítod az apróbb tényleg semmit nem jelentő dolgokat

2016. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ezt nagyon sajnálom. Amúgy is olyan nehéz megtudni, valaki meleg-e, szabad-e, aztán kiderül, hogy egyedülálló és meleg, de nem jön be neki az ember...pf. Én azt tanácsolnám, hogy kerüld egy darabig. Nekem ez vált be, utána sokkal könnyebb lett elviselni, hogy nem lehetek vele, hogy egy darabig nem láttam, nem beszéltünk.
2016. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!