Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet a férjem meleg vagy biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a férjem meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés

Az első alkalom mikor ez beugrott, az volt mikor zavarba jött attól hogy egy helyes pincér rámosolygott az étteremben. Rák vörös lett.... már évek óta együtt voltunk már akkor, és még az első randinkon sem volt ennyire zavarban.... ez csak az első jel a sok közül, de nem szeretném le írni ide a többit mert annyira egyedi és törölni sem lehet, nem akarom hogy rájöjjön hogy ilyeneket írkálok róla a neten.. kedves meleg/bi férfiak ! Ha van köztetek olyan aki szívesen meghallgatna akkor várom az üziteket :(


Üdv egy kétségbeesett feleséf



2019. máj. 21. 18:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Ha gondolod nekem elmondhatod
2019. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
En no vagyok de szivesen meghallgatlak
2019. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
92%
Nyugodtan kérdezd meg a férjedet. Ha megbízol benne, ha szereted, megkérdezed, vagy kisebb utalásokat teszel. pl mit kondol a melegekről, vagy KICSIT de tényleg a LEGMINIMÁLISABBAN viccelődhetsz melegekről. KICSIT, mert ha mégis meleg/bi. akkor elég rosszul eshet neki. SOK SIKERT!
2019. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Utolsó,

Köszi a tippet, ezeken már mind túl vagyunk. Jelenleg az a helyzet hogy ő válltig állítja hogy nem az, de nekem mégis ez a megérzésem és ha nagyon analizálgatni akarom akkor a jelek is azt mutatják.

2019. máj. 21. 19:08
 5/38 anonim ***** válasza:
64%
Pedig a meleg ferfiak szeretik az ANALizgatast :D
2019. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy akkor sem fogja bevallani, ha valóban az. Ha bi akkor azért, ha meleg akkor meg azért, de ha valóban heteró akkor meg azért.

Te vagy az a személy akinek ezt egyszerűen nem mondhatja el mert akkor az egész életét felrúgná hisz az valószínűleg a házasságotok végét jelentené.

Nagyon szeretnék segíteni de sajnos nem tudok mit mondani.

Igazából csak két lehetőséged van. Vagy firtatod a dolgot, és megpróbálod kiugrasztani a nyulat a bokorból, vagy ennyiben hagyod, és élitek tovább a megszokott életetek. Mindkettőnek megvan a maga kockázata. Az első esetében tisztán láthatsz ha valóban az, mert kiderül. De akkor a kapcsolatotoknak vége. Akkor is ez a vége, ha nem az, mert ezzel elég durván el tudjátok mérgesíteni a viszonyt egymás közt. Egy férfi sem bírja sokáig ha a "férfiasságát" kérdőjelezik meg. Még mi melegek sem. A másik lehetőség kockázata, hogy később bukik ki a dolog egy megcsalás formájában. Ez sajnos benne van akár bi akár meleg. Persze az is lehet, hogy erre soha sem kerül sor és boldogan élitek le egymás mellett az életetek.

A legnagyobb kérdés a gyermek. Van-e már vagy terveztek-e (ne válaszolj rá, nem lényeg, csak neked kell tudnod :) ). Mert az azért jelentősen megváltoztathatja a nézőpontot mindkettőtök részéről.

2019. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Nehez ügy ez.

Az én parom bevalotta, hogy bi, és izgatják a férfiak is. Először köpni nyelni nem tudtam, de aztán elfogadtam. Mert tudom, hogy őszinte velem, és a tudtomon kívűl nem bújik össze más srácokkal.

Ha eltudod ezt fogadni, akkor mond el neki, hogy téged ez nem zavar. Ha zavar, akkor marad a kérdőjel, ami meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat.

Hosszútávon biztosan.

2019. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Utolsó,

Látod nem vagyunk egyformák.. biztos nem tudtam volna elnézni neki, de nem azért mert bi, hanem mert nem ezzel kezdte az elején. Magyarán átvert, megvárta míg beleszeretsz, majd tálalta ergo nem volt más választásod... na ez a baj nálam is. 1,5 éve téma ez nálunk , látja hogy belebetegszek de úgy érzem gyáva... de persze semmi igazi bizonyíték.... nagyon nehéz ez... liftezik a gyomrom az egésztől már. Szerintetek ezt kilehet verni úgymond a fejből? Vagy 20 év múlva is ezen fogok agyalni? Mert akkor jobb most lelépni.... De a szívem szakadna meg érte, ha csak én képzelődöm :(

2019. máj. 22. 08:20
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen a ketely a legrosszabb.

A halalukig tudnak hallgatni a ferfiak arrol,amirol nem.akarnak beszelni.

Az en ferjem mar 51 eves,en 50.Eleg szep arcu,de attol meg ferfias.Volt 1-2 haverja,akivel iszogatni jart,meg horgaszni.Olyan merges,es feltekrny voltam rajuk,h meggyanusitottam,esetlegas is tortenik,mialatt 2-3 napra elvonulnak " horgaszni"

2019. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Veletlen elkuldtem,folytatom.

O mindig kikerte maganak,sot eleg homofob is.

Aztan kiderult tenyleg nem az,mert egy novel csalt meg...

Valni akartam,de vegul egyutt maradtunk,es 32 eves hazasok vagyunk...

2019. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!