Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet a férjem meleg vagy biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a férjem meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés

Az első alkalom mikor ez beugrott, az volt mikor zavarba jött attól hogy egy helyes pincér rámosolygott az étteremben. Rák vörös lett.... már évek óta együtt voltunk már akkor, és még az első randinkon sem volt ennyire zavarban.... ez csak az első jel a sok közül, de nem szeretném le írni ide a többit mert annyira egyedi és törölni sem lehet, nem akarom hogy rájöjjön hogy ilyeneket írkálok róla a neten.. kedves meleg/bi férfiak ! Ha van köztetek olyan aki szívesen meghallgatna akkor várom az üziteket :(


Üdv egy kétségbeesett feleséf



2019. máj. 21. 18:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Vegul kiderult, hogy biszex e a ferjed??
2023. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy férfi jó eséllyel ha egy nő mellett van, nem lehet meleg.

Viszont az benne van hogy férfival is szexelne.

En is ilyen vagyok. A felesegembe vagyok szerelmes. Mindig is nokbe voltam szerelmes.

De ha szexrol van szo nyitott.

Persze ilyesmi nem surun történt. De eleg is volt.

febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem semmi vagy kérdező, én azt mondom, hogy a férjed kedvéért inkább lépj le! :)
ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
32) akkor biszex vagy
ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
#32 valószínűleg én vagyok túl értetlen, de nem akkor sem értem. Hogy lehetsz szerelmes a feleségedbe, ha szexuálisan nem feltétlenül kívánod? Másik kérdés, ezt a feleséged is tudja? Beszéltetek erről?
ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Kinek a pap, kinek a papné.

Ez igaz ránk feleségekre is.. Van akinek belefér, van aki partner ebben (pl szó szerint megd...ja a férjét egy brokival rendszeresen, na meg van aki nem tud férfiként nézni a férjére utána.. én az utóbbiak táborát erősìtem. Felőlem mindenki azt csinál amit akar de az én férjem legyen férfi és ne ugràljon már farkakon meg ne sz...pja) mert számomra onnantól sajnos nem férfi. Pont

ápr. 27. 12:36
 37/38 A kérdező kommentje:

Már nem vagyok a felesége a posztban említett embernek.


Viszont a barátnőm mesélte a sztorit hogy a pasija előállt a prosztata masszázsas sztorival, hogy kipróbálná. Ugye ilyenkor az szokott lenni hogy a prosztata masszázs nem csak a melegeknek jó, hanem heterok is csinálják ha bevállalósak. (Vibràtorral megszexelni a pasid).. a barátnőm elhitte neki hogy semmi ferde hajlam... az első együttlétnél _úgy nyögött a pasija, miközben a hagyományos szexnél egy hangot sem lehet kicsikarni belőle. A második alkalommal pedig annyira megfeledkezett a pasija magáról, hogy elkezdte sz*pni a vibràtort, meg visítozni hogy "imádom a farkad" ....

Totális kiábrándulás. ... Ezek után hogyan lehet férfiként tovàbb tekinteni rá? Dobta is a pasit.

ápr. 27. 12:41
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
#37 Sehogy! Szó szerint totális kiábrándulás, ahogy irod. Sokan próbálják ezt minden irányban megmagyarázni, bagatellizálni, de a lényeg attól még lényeg marad: egy átlagos párkapcsolatban, vagy házasságban a férfi maradjon férfi, ne a sz@pás és a prosztata masszázs izgassa fel. Ezeket nőként megélni egy kapcsolatban kiábránditó. Sok házasságban ezt nem szégyellni kellene, hanem őszintén beszélni erről már az ismerkedés elején, ezzel megadva neki a választás lehetőségét. Egy nő sok mindent megérez, előbb utóbb rájön, hogy valami nem stimmel. És igen, a legtöbb inkább kiábrándul.
máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!