Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet a férjem meleg vagy biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a férjem meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés

Az első alkalom mikor ez beugrott, az volt mikor zavarba jött attól hogy egy helyes pincér rámosolygott az étteremben. Rák vörös lett.... már évek óta együtt voltunk már akkor, és még az első randinkon sem volt ennyire zavarban.... ez csak az első jel a sok közül, de nem szeretném le írni ide a többit mert annyira egyedi és törölni sem lehet, nem akarom hogy rájöjjön hogy ilyeneket írkálok róla a neten.. kedves meleg/bi férfiak ! Ha van köztetek olyan aki szívesen meghallgatna akkor várom az üziteket :(


Üdv egy kétségbeesett feleséf



2019. máj. 21. 18:06
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Mellesleg olyan mintha felsöbbrendűbbségnek számítana melegnek lenni, hát elmondanám kib...szot génhibásak vagytok :D Ez nem dicsőség... szerintem a világ egyre "jobban" kezeli... elnéz mindent nektek, de nektek a házas kell mi? Brrrr
2019. máj. 24. 12:27
 22/38 anonim ***** válasza:
68%
Nem lenne szükség arra, hogy a melegek megjátsszák magukat, maguknak is hazudjanak ha a társadalom elfogadná őket. Talán ha nem mondanátok olyat mint a kérdező, hogy milyen férfi aki a férfiakat szereti, akkor nem kellene a meleg, biszex embereknek titkolóznia. Génhibásak a melegek? Kérdező akkor te most éppen a génhibás férjedért hisztizel. Annyira fáj neked hogy nem szeret, legalábbis testileg úgy ahogy kellene. Ez az ironikus, és egyben szánalmas.
2019. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy genhibas kerdezo, gondolom frigid is, aki meg az eletben nem szexelt egy jot es a ferjed kenytelen pasik utan nezni, akik legalabb tudjak mi kell neki. Remelem szanaszejjel csal, de ez csak a te ostobasagodat fokozza, hogy nem veszed eszre, hogy hozzamentel egy homokoshoz. :D
2019. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
74%
Tehát a melegek a hibásak azért, mert már sok mindent elnéznek nekik, de nekik a házas férfi kell? Nem gondolom hogy a megcsalás helyes, de a stílusod hányingerkeltő. Még véletlenül sem a férjed nem bírja férfi nélkül, te megmagyarázod magadnak, hogy a melegek csábítják el szerető, hitves férjedet. Annak ellenére hogy a templomban megígérte, hogy együtt lesztek jóban-rosszban.
2019. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Höbörögjetek csak.. Bocs ha vkit megbántottam de ide jön nekem megmagyarázni hogy ez természetes, el kéne nézni.. tartotta volna meg maganam ezt a gondolatot, van eleg bajom

... a tema lezarva sziasztok

2019. máj. 24. 22:03
 26/38 anonim ***** válasza:
75%
Jolvan kedves kerdezo, a valaszaidbol latszik hogy egy gyöppös bigott hulye vagy. A melegek segitseget kered, aztan elhordod oket minden genhibas hulladeknak. Kepmutato, aljas, bigott szemet vagy. Nem vagy veletlen Fidesz vagy KDNP tag?
2019. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kérdező, melletted én is inkább pasikkal kezdenék, amilyen facuni vagy, meg is érdemled.
2019. máj. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Azta k.... kikeritek am magatoknak :D

Nem mondtam hogy hulladek, csak genhibas... tanultatok biologiat? Vagy mar az igazsagot se lehet kimondani? Ti jottok mindig azzal hogy ezt nem ti valasztjatok.... ez egy genhiba. Tudom nyers megfogalmazas de az... Ja es inkabb vagyok fideszes (nem tudom hogy jon ide) mint egy ilyen libsi aki mindent kiker maganak de kozbe mas ferje kell neki... veszekedhetnenk ki az undorito! Loszart se tudtok ti rolam, persze az nem gond hogy tele vagyok gonddal emiatt erre ide jon es okoskodik hogymeg en vagyok majdnem a hibas hogy ezen problemazok.. Pffff en se vagyok tokeletes de ti is okadni valoak vagytok.. Bocs

2019. máj. 25. 12:53
 29/38 anonim ***** válasza:
71%
Igen tanultunk biológiát, és elárulom neked, hogy a génhibák negatív hatással vannak az ember egészségi állapotára. A homoszexuálisok köszönik szépen jól van, az egészségükkel nincs ettől probléma. Már leírtuk neked, hogy a férjed szereti a férfiakat, nem kell csábítani a melegeknek. Ő csábítja melletted a melegeket. Már ha valóban az.
2019. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Na akkor vegulis az en eletem van tonkre vagva nem a tied akkor nem ertem mit problemaztok... reszemrol a tema lezarva..
2019. máj. 25. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!