Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az hogy ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ismerkedés során szinte egyből a szexre terelődik a szó? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés
Párszor már próbálkoztam itt ismerkedni, de minden alkalommal kb a második mondanál a másik fél a szexre terelte a szót, és mivel nem voltam rá kapó, szépen eltűnt az illető. Nekem viszont ez nem megy, nem értem mi ez a nagy kiéhezettség. Én vagyok túl régimódi hogy a lassú tempót, beszélgetést-ismerkedést tartom előrébb valónak és nem kívánok senkivel egyből ágyba bújni?

2023. okt. 24. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

2 éve gyikozom. Kb 15- 20 "csajjal" csevegtem itt, abból kb 5 volt, 3 mondtadnál több. És abból is csak 3x kerult szóba a szex. Tapasztalat csere céljából. Orgazmus, figyelmesseg, vagy epp a segedeszköz jött szóba.

Az a pasi, aki ide jön trollkodni, észre vehetné már magát. 🤣

2023. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves vagyok, igen amugy elkeserítő az ilyen mert én sem egyből ezzel szeretem kezdeni, azonban azert fontos tudnom előre azt is hogy ezen a téren passzolunk e, mert ha nem akkor hiába jo a személyisége, meg a külseje nem fog működni.
2023. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!