Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ilyen nehéz az ismerkedés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sok évig párkapcsolatban éltem, most ismét szingli vagyok és ismerkedni szeretnék bár nem egyszerű.

Tinder és a HER alkalmazás teljesen abszurd mivel mindenkinek irreális elképzelése van ,hogy kit és mit keres.

Komolyan kiment a “divatból” a normális kommunikáció, a másik megismerni vágyása, az együttöltött idő értéke és lealacsonyodott az ismerkedés odáig ,hogy : “küldjé képet”?



28/N



jan. 7. 11:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem pont az lenne a vallás egyik lényege hogy elfogadjuk a másikat olyannak amilyen?
jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Tolják már el innen a nagy szent homofobok a biciklit, itélkező álszent kigyók, a saját vallásotok se tisztelitek nem hogy mást, undorító!!!! 24 L
jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
13# köszi ,kedves vagy! Ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan. Akasszuk ki a homofób keresztény hívőt! 😅
jan. 7. 15:12
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

21: Nem. Minden vallásnak vannak elvei, amihez a valódi hívő ragaszkodik.


(Ettől függetlenül nem erőszakolja rá a meggyőződését másra. Ezért jelentem én mindig ezt a bolond álkeresztényt. De a modikat valamiért nem zavarja...)

jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindig válaszoltok az egyértelműen troll hsz-ekre. Észre se kell venni, akkor megunja.

Azok, akik egyből képet kérnek általában pasik. Persze pár kép jó, ha van, de a profilban szereplőn felül felesleges. Aki meg kér, az nem találkozni akar, hanem a kepgyűjteményét bővíteni. Sosem jött be az ilyen fajta ismerkedés sajnos, de ha újra rászorulnék, az első 1-2 napos csevegés után találkoznék. Aki nem akar, az kuka. Gondolom évekig szingli lennék megint 😀 de hát mit várunk? Jóval kevesebb a lehetőség, mint a heteróknak?

jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
#25 igazad van én így jártam, senki sem akart találkozni, mindenki csak halasztotta az egesz találkozó témat, hallotam vannak lmbtq helyek ilyen célra, sose voltam még ilyen helyen, így elmentem eléggé megbántam, nincs bajom a kozoséggel, de konkrét van olyan akinek a személyisége abból áll hogy, szia leszbi/meleg vagyok, másról pedig nem is tud beszélni, nagyon frusztráló volt, és még villogott is ezzel, inkább maradtam a netes ismerkedésnél, de semmi végül az igazit egy random kávézoban ismertem meg, érdekes ha nem keresem akkor találom,És ez mindig is így volt, szerintem tök rossz erre ilyenkor stresszelni ezen vagy rákattani mert olyankor 2x nehezebb.
jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Senior Séf ***** válasza:
28%
Tinder és a HER alkalmazásban mindkét nem látszólag ugyanazt keresi. A nők a párjukat, a férfiak egy pár lyukat.
jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem mertem csatlakozni feszbukon, ilyen csoportokba. De aki esetleg járt már fent, meg mondaná hogy ott milyen tapasztalatok vannak?

2 nagy leszbikus privat csoportot találtam eddig.

jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
56%
#28 sok a kamu, és az alkalmit vagy harmadikat kereső bi, lmbtq csoportokban jobban jársz.
jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!