Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Netes társkeresés során átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés során átlag hány üzenetváltás után mentek 1.randira? Találkozáskor kézfogás, puszi vagy semmi? Ki fizet, ha beültök valahová? Milyen hely ideális első randinak?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Még sosem számoltam, ez mindig máshogy is alakul.

Első találkozáskor semmi nincs, én mondjuk barátokkal sem pusziszkodom. A kezét max a komoly kapcsolatomban fognám, de ugye ez sem mindenhol megoldható.

Én nem szeretek beülni, inkább egy séta valami szép környezetben, max télen, de akkor közösen fizetünk. Szerintem így fair.

ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A mostani feleségemnél 5-10 hosszabb chatelés, képcsere, majd az első randi. (Nagyon féltem, hogy nem jön el, de eljött. Rengeteg közös pont volt az életünkben, és ezek fontosak.) Sétáltunk sokat, meghívtam egy sütire meg egy pizzeriába vacsorázni. Én fizettem, majd hazavittem. Érintés és puszi volt, kézenfogva sétálás még nem. A másodikon szaunázni voltunk, így aztán láttuk egymás testét minden szempontból. Este már megvolt a csók. A harmadik után lefeküdtünk. Egy hónap után költözött hozzám és egy évre rá összeházasodtunk. Ennek tíz éve már.
ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Legalább 1 hét beszélgetés nekem mindenképpen kell egy találkozáshoz.


Puszi természetes találkozáskor, a randi végén a csók is belefér ha nagyon működik a kémia.

Kézfogás mondjuk ha vacsora közben megfogjuk egymás kezét pár pillanatra az belefér, kézen fogva sétáláshoz több találkozás,bizalom kell.


Mindenki a sajátját részét fizeti, kivéve ha az egyik előre bocsájtja,hogy meghívja a másikat.


Én első randinak mindenképpen nappali időpontot, nyílvános helyet és valami hasznos és kellemes időtöltéssel egybekötött programot választanék, hogy akkor se maradjon rossz élmény ha nem alakul jól az ismerkedés,és hogy jobban előrelendüljön a beszélgetés. Ez lehet étterem, mozi, múzeum, kiállítás, koncert, bármi.

ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, igazán hasznosak.
ápr. 14. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Nálam is kb egy hét beszélgetés chaten, akkor már látszik azért, van-e értelme találkozni. Elsőként olyan helyre mennék ahol lehet rendesen társalogni, kávézó, étterem jöhet szóba, esetleg egy séta, de mozi se kizárt. Első randin még nem lenne semmi, puszi sem, az csak később jönne.

Bár még nem sikerült sose idáig eljutni ><

ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!