Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan leszbikus nő is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan leszbikus nő is, akit nem taszít, hogy férfival legyen, csak egyszerűen nem élvezi?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy van.

Én meleg srác vagyok de engem sem taszít hogy lánnyal legyek. Csak nem vonz egyáltalán. Régebben voltam lányokkal is de nem élveztem. Tehát nem taszító csak szimplán nem érdekel.

2015. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nem élvezi meg szerintem itt nem jó kifejezés.


Maga az élvezet fizikai ingerhez köthető, amire az idegvégződések reagálnak. De ettől még nem biztos hogy van nemi vágy is.


Az embert elég sokminden motiválhatja arra hogy valakivel lefeküdjön. Ezeknek egyike a nemi vágy, de pl. lehet még itt érzelmi indíttatás, vagy csak pusztán anyagi vagy egyéb érdek.


A szexuális orientáció definíciójában ott van, hogy X nem iránt érez vagy nem érez nemi vágyat.


Ahogy mondjuk vannak olyan aszexuális emberek, akik lefekszenek a romantikus partnerükkel, mert úgy vannak vele, hogy szeretnének neki örömet szerezni, úgy gondolom lehet olyan biromantikus leszbikus is, aki érzelmi alapon fekszik le egy férfival.


A szexmunkások nagy része sem vonzódik annyira a kliensekhez, de jó esetben nem taszítja őket a dolog.

2015. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van, mindenesetre engem taszít. Amúgy előttem szóló jól kifejtette a problémát.
2015. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak,én ismerek párat de ettol o meg ugyanugy leszbikus,egyszeruen csak nem undorodik tole.

En szemely szerint meg a farok gondolatatol is rosszul vagyok de ha a baratnomon lenne,akkor tuti nem mondanek nemet

2015. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha a barátnődnek farka lenne, akkor az már nem a barátnőd lenne.
2015. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem egeszen a sajat farkara gondoltam :D
2015. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez így meg már morbid is. :D
2015. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy morbid lenne,ha nekik ez jön be akkor ez van,egy csomó leszbi használ "játékszereket",nincs ebben semmi morbid
2015. júl. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Úgy értem ha nem a saját farka akkor másé... az úgy morbid, nem a "játékszer" :D

2015. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!