Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudhatom, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy valaki leszbikus?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy elég jó barátnők vagyunk.

Hogy lehetne kideríteni anélkül, hogy rákérdeznék? Megérzéseim szerint az, de ezzel nem sokra megyek.


2017. jan. 5. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
akkor mégsem vagytok elég jó barátnők :)
2017. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen csak hozd fel a témát valahogy! Például "hallottam egy történetet, hogy egy család kiközösítette a lányukat, csak mert leszbikus, és ez mennyire rossz..."


Nem valószínű, hogy ebből tudni fogod, az-e, de legalább a reakcióját megvizsgálhatod. Lehet, hogy Ő elítéli, ez alapján valószínűsíthető, hogy mégsem az!

2017. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:47


Vagy pont azért reagál homofób módjára, hogy nehogy kiderüljön, hogy az

2017. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heteróként is ellehet ítélni egy ilyen sztorit.


Ha ilyen barátnők vagytok, akkor kérdezz rá! Én a legjobb barátomtól még azt is megtudtam kérdezni, hogy hogy szokott szeretkezni a barátnőjével :D És el is mondta.

2017. jan. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hármasnak adok én is igazat!
2017. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!