Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pest megyébe keresek egy...

Pest megyébe keresek egy olyan tavat ahol tudnának a gyerekek furudni! Mert a belépöt fizetni nem tudom! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
a stranra a belépö nagyon drága,és a lányok már nagyon szeretnének,ilyen helyre menni!!
2011. jún. 17. 06:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Veresegyház, Ivacs állomás 35 perc a Nyugatitól és a vonat menetirány szerinti jobb oldalán lévő ún "Pamut tó" alkalmas erre. Nem hivatalos szabadstrand, de elnézik a fürdőzőket.
2011. jún. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Belépő nélkülit kockázatos találni, mert csak a bányatavakban tudsz fürdeni, viszont azokat ellenőrzik, mert tilos!Mi azért szoktunk ilyen bányatavakban fürdeni, de a gyerekeimet nem vittem még soha.Fizetősről tudok:

[link] 1000-1200 a belépő

2011. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ez már nekem nagy segitség!!!!
2011. jún. 17. 06:50
 4/14 A kérdező kommentje:
az elsö választ kulon köszönöm,ilyet keresek!!
2011. jún. 17. 06:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nézd meg ezt:

[link]

2011. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi az Omszki-tóhoz szoktunk járni, de ott számolni kell azzal, hogy hétvégén nudisták szoktak kint lenni, ha titeket ez zavar, akkor csak hétköznap menjetek, olyankor általában nincs senki.

A szentendrei hévvel kell menni Budakalászig, ott a hév melletti útonn előresétáltok egy kicsit és az élesen jobbra kanyarodó Sport utcán lementek, az egyenesen a tóhoz visz. Olyan 5-6 perces séta.

2011. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nem akarlak bántani, de én nem vinném el mindenféle tóba fürödni a gyerekeimet, pláne nem bánytóba. Nekem annyit nem ér, hogy bármi baj történjen. Jómagam sem mennék bele. Nekem is drágák ezek a belépőjegyek, a Balatonra szoktunk lemenni, jó, mondjuk én negyed órára lakom onnan, de akkor sem mennénk akármilyen tóba fürödni. Vettünk egy fémvázas medencét, ami azt gondolom előbb-utóbb megtérül.
2011. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
07.02-es választ adonak is köszönöm sokat halotam már rola,de még nem voltam ott!!tölunk egy kicsit mesze van ,mert monoriak vagyunk,de ha más nincs akor elviszem oda öket!!
2011. jún. 17. 07:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Esztergomban a Palának vannak olyan részei, amik nem fizetősek.
2011. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
07.25-ös ez még meszebb van tölunk,de azé köszi!
2011. jún. 17. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!