Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pest megyébe keresek egy...

Pest megyébe keresek egy olyan tavat ahol tudnának a gyerekek furudni! Mert a belépöt fizetni nem tudom! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
a stranra a belépö nagyon drága,és a lányok már nagyon szeretnének,ilyen helyre menni!!
2011. jún. 17. 06:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
valimi közelebbit mondjatok nekem ,ha lehetséges!!van kocsim de nem tudok sokért tankolni!!
2011. jún. 17. 07:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor nézz körül Google mapson! Megnéztem Monort, ha a Kossuth Lajos út-Péteri úton kimész észak felé, 2 km-re van valami tó. Tetepuszta-Felsőfarkasd felé is van. Közvetlen Gomba mellett is van egy, valamint északkeletre kb. 2 km-re kettő is. Tápiószecsőtől délre is van egy tó. Másik irányban Újhartyán felé is.

Ezek közül persze nem tudom, hol lehet fürödni, de viszonylag közel vannak, érdemes végigjárni őket, akár biciklivel, a legtöbb 4-5 km-en belül van, és megnézni, melyik megfelelő.

2011. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
lupa, bp-n van ingyenes, google
2011. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
07.59 na ez tök jo!!
2011. jún. 17. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!