Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kezdetnek milyen a blogom?

Kellar J. kérdése:

Kezdetnek milyen a blogom?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, hogy kezdő vagyok, tanácsokat is elfogadok! :)

filmbirodalom.blog.hu


2016. máj. 11. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Még bele sem olvastam, már elment tőle a kedvem.


Tartva a tartalomtól, csak a Doomos és Öt legendás bejegyzést olvastam, mert azokat már láttam. A tördelés pocsék, rossz olvasni. A tartalom pedig igazodik a formához. Nem is igazán értem, mi volt a célja. Ajánlónak vagy rövid véleménynek túl spoileres - amire semmi figyelmeztetés nincs -, kritikának és mélyelemzésnek meg túl rövid és nem bontasz ki benne semmit.



Tulajdonképpen mindent rosszul csinálsz, amit egy filmbloggal kapcsolatban rosszul lehet. Először is, olvass sok kritikát és ajánlót, hogy megtudd, minek kell benne lenni és minek nem. Továbbá ne indíts még önálló blogot! Gyakorolj olyan oldalakon, ahol már eleve van egy közösség, gyorsan sok visszajelzést kapsz. Például Logout. Ha kialakult a stílusod és belejöttél az írásba, tudsz olyan munőséget produkálni, ami megáll a saját lábán, ráérsz akkor saját blogra költözni.


Ez egyelőre egy kupac szar és senkinek sem ajánlanám, hogy onnan tájékozódjon filmekről, mert teljesen tönkreteszi a filmélményt, míg a film megnézése után olvasva nem tesz hozzá ahhoz semmit, mivel a bejegyzések nem mennek túl azon a szinten, hogy leírod a film tartalmát és néha hozzáfűzöl egy megjegyzést, hogy adott pont tetszik-e vagy sem.

2016. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!