Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Anime-fanfiction Style-lal...

Az Anime-fanfiction Style-lal mi történt?

Figyelt kérdés
Mostanában nem elérhető az oldal és nem tudom, hogy ez a szokásos-e vagy esetleg megszűnt.
2016. okt. 13. 13:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag másik szerverre költözik, csak éppen még szerver sincs. XD

Szóval, én nem fűzök hozzá sok reményt, tekintve, hogy az oldal tulaja, Calu nagy ívben tesz az oldalra.

2017. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h a költözés közben új tulaj lett, vagy ő az?
2017. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem, még mindig Calu a tulaj. Sajnos. :(
2017. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Még mindig semmi :(
2017. nov. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Annyira várom még mindig én is :( Az az oldal nagyon sokat jelentett nekem, az AFS-nek köszönhetően kezdtem egyáltalán írni.
2017. nov. 25. 11:12
 16/23 anonim válasza:

Írtam az AFS facebook oldalanak privat uzenetet... most varom hogy valszoljanak.

En is remelem hogy atkoltozik vegre egyszer a szerver mert a gepem tonkre ment miutan meghalt az oldal es minden irasom elveszett :( es szeretném még en is viszont latni az irasaimat :(

2017. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát a facebookos kiírás után én már nem reménykedek tovább :(


Egyébként valaki világosítson fel lécci h pontosan ki ez a Calu meg ez az egész hogy kezdődött? Bocsi én nem tudok kb semmit, azt sem h ki kicsoda mert én mindig csak olvasni jártam fel

2017. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Clau volt a tulaj. Es mivel olvastad te is a posztot igy tudod, hogy lenyegeben aazbo erdektelensege miatt nem lesz koltozes sem. :( pedig en is vartam.
2017. dec. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
25%
Sziasztok! A myfict tulaja vagyok, csak hogy segítsek... Calu azért érdektelen, mert annyi idős már, mint én. Kinőtte a korszakot, amikor az oldalt megcsinálta. Remélte, hogy az adminok segítenek és működtetik. Elég drága egy oldal működése. Már nem beszélünk, de szerintem a családjára koncentrál, ugyanis szerintem már bőven van gyereke. Amikor még kicsig voltunk, minden más volt, ő is. De meg kell értenetek, kinőttük a tini kort. Nem tudok foglalkozni én sem az oldalammal... Sokszor megkapom én is, hogy érdektelen vagyok. Hahóóóó. Tudjátok mennyibe kerül fenn tartani? Tudjátok, hogy komoly anyagi vonzaton kívül, még tényleg foglalkozni kéne vele, javítani stb. Minket megtámadtak a spamok és lassan felfalnak. Egy lányka kezdett segíteni, de ugye ő már nem ér rá, mert két munkája van és fősulira jár. Igen, dolga van. Él. Én elhiszem hogy fontos volt kb millió embernek, nekem is. De egyszer is érdekelt titeket annyira, hogy segítsetek neki? Nekem, vagy akármelyik oldal működtetésénél megkérdezzétek, miben segíthettek? Vagy eszetekbe jutott valaha, hogy emberek vagyunk? Van nekünk is dolgunk, esetleg bajba kerülhetünk? Nem. csak rinyáltok, hogy sokat jelentett, francért nem foglalkozik az oldallal, stb. :@
2017. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
És neki, vagy bármelyikőtöknek eszébe jutott az, hogy esetleg jelezze, hogy az oldal törlésre került, és nem áll senkinek módjában visszahozni? Mert az oldal hirtelen eltűnt, nagyon sok írással együtt a süllyesztőben, és senki nem tudott semmit. Nem csak mi, olvasók, hanem elég sok író is mellette. Én megértelek titeket, nagyon is, - és még inkább megértenélek titeket, ha nem itt a gyakorikérdéseken kéne ezt olvasnom egy névtelen hozzászólásban, hanem minimum a hivatalos facebook oldalon. Ebből a szempontból te is megértesz minket, nem? Nekem fogalmam sincs, hogy hány éves Calu, milyen a családi állapota, éppen mikor mit merre meddig csinál, - éppen emiatt sem tudom kirángatni a ...amból a magyarázatot. (Csakhogy a stílusnál maradjunk) Ennyit tényleg nem lehetett volna megtenni? Hogy kiírják valahová, hogy hellószia bocs de nincs rá se idő, se máni, se kapacitás, se életkedv, így töröljük az egészet, keressetek mást?!
2017. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!