Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Anime-fanfiction Style-lal...

Az Anime-fanfiction Style-lal mi történt?

Figyelt kérdés
Mostanában nem elérhető az oldal és nem tudom, hogy ez a szokásos-e vagy esetleg megszűnt.
2016. okt. 13. 13:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Hitegetés, reménykeltés, és teljes elzárkózás történt. Még szép, hogy rinyálunk és kérdezgetünk, hogy mi történt! Esetleg tippelgetünk... Mert senki nem volt hajlandó semmit se írni, sehová.
2017. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Edisszimo válasza:
100%

Az előttem szólóknak teljesen igazuk van.Megértem Calut,család és nyilván munka mellett nincs ideje mindenre az embernek meg meg is unja,és még pénzbe is kerül.Viszont azt nem tudom elfogadni,amit már előttem le is irt valaki,hogy egyetlen szó nélkül egyszer csak elérhetetlen az oldal.A facebook oldalon maga baktimi,aki az egyik legjobb irója volt az afs-nek,ő maga irta,hogy mikor pár éve először összeomlott az oldal ő maga szólt Calunak,hogy szivesen átvenné az üzmeltetését ,de a tulaj nem adta át.

Ha ennyire nem érdekli legalább adja át másnak aki szivesen elvállalja.Sőt ki merném jelenteni,hogyha az anyagiak a legfőbb gond,azok az olvasók,akik imádták ezt az oldalt összeadnák rá a pénzt.

De annyit azért tényleg megérdemeltünk volna,hogy előtte 1 héttel az oldalon értesitenek mindenkit,hogy ha uj történeteket már nem is olvashatunk,de legalább kedvenc szerzőink addig feltett műveit lementhessük,mert sok esetben sehol máshol nem tették fel. Szó szerint pótolhatatlan a veszteség!!!!!

Hol lehetne személyesen elérni ezt a bizonyos Calut????

2017. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen egyetértek veletek. Hiszen sokan vagyunk, akik életben tartanák/tartották volna. És igaz, egy kicsit lelassult a végére. Azelőtt rendszeresen töltöttem fel, volt olyan, amit legalább egy évig, és elveszett a kritikákkal együtt. Meg persze a kedvencek, amiket rosszkedvemben visszaolvastam. Ha nincs az AFS, lehet, hogy életem legfontosabb hobbija/szenvedélye sosem kezdődik el. És hiába csinál az ember blogot vagy megy a Merengőre (ami egy csodálatos oldal különben), mert az AFShez jóformán érzelmileg kötődött, az az örök viszonyítási alap. Úgyhogy legalább egy ennyi ideig működtetett dolognak az emlékére méltányos lenne vagy átadni, vagy legalább hozzáférhetővé tenni, amíg az ember lementi a számára fontos dolgokat.
2018. jan. 3. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!