Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évados lesz a Westworld?

Hány évados lesz a Westworld?

Figyelt kérdés

Tud valaki valami infót erről?

Még nem kezdtem el nézni és igazából nem is szeretném addig míg nincs vége. Csak az érdekelne hogy lehet tudni hogy kb. hova fog kifutni a sztori vagy ilyesmi és az mennyi idő lesz még?

Milyen időközönként szoktak jönni az új részek?

Az évadok között hány hónap szünet van?


2021. jan. 20. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Eddig három évad van kész (HBO GO-n végig szinkronos), a negyediket berendelték, közelebbit nem tudni még, tippre 2022.


Első évad premier 2016. október 2.

Második évad premier 2018. április 22.

Harmadik évad premier 2020. március 15.


Hetente jöttek az epizódok mikor elindult. Első két évad 10-10 részes, harmadik 8 részes. Legtöbb rész ilyen 50-52 perc körüli, de vannak 90 perces részei is.


Nem tudni, hová fut ki a sztori, illetve van sejtésem, de az spoiler lenne. Eleve úgy fejeződik be a harmadik évad, hogy nyitva van a folytatásra a kapu, de ha elhasalt volna a sorozat, akkor lezárásnak is beillik. Olvasd el a cikket, nincs benne spoiler, írja, hogy 2 rész van hátra még az évadból de csak akkor rendelték be a negyedik szezont.


A koronavírus miatt viszont lehet, hogy csak 2023 lesz belőle, sok sorozatot hazavágott, sok filmet is (pl. a Ghostbusters premierje), a The Walking Dead záróévada is teljes csúszásban van.

2021. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt.


Szerintem kezdd el nézni, mind a három évadot, aztán ha kijött a negyedik az összes résszel, nézd végig az elejétől. Én így csináltam, első két évadot egyben "daráltam", 1 év múlva kijött a harmadik évad, majd kb. 3 hónapja egyben "daráltam" a harmadik évaddal együtt.

2021. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ.
2021. jan. 22. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!