Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri megnézni az alkonyatot(...

Megéri megnézni az alkonyatot(bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Legyszi olyanok válaszoljanak, akik hasonló cipőbe járnak mint én!

Szóval szeretek rég látott filmeket újra nézni, gyerekként(kb 12 évesen) nagyon tetszett az összes része, rajongtam a természetfeletti témáért főleg a vámpírok voltak a kedvenceim. Most felnőttként is szeretem a természetfelettis filmeket, viszont félek, hogy mai szemmel illúzió romboló lenne az egész a véleményekből kiindulva. Nézzem meg újra, vagy maradjon meg olyannak mint amilyennek az emlékeimben él? :D



2021. okt. 10. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Javaslom az újranézését
Nem, mert “illúzióromboló” lesz
26 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az alkonyat újranézése nem volt kiábrandító így huszonévesen, pedig olvastam is róla véleményt, hogy miért problémás és egyébként egyet is értek vele. :D Más szemmel már, de még azért élveztem, nosztalgiának jó.

Viszont a Camp Rock az kegyetlenül beütött, hogy milyen rossz film és most nem értem, hogy miért voltam oda érte régen, borzalmas.

2021. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En, anno, nagyon nagy rajongoja voltam a Twilight-nak. A konyveket is kiolvastam. De nemreg elkezdtem ujranezni, es azon gondolkodtam, hogy mennyire gagyi ez a film.

Ha nem olvastad meg, akkor inkabb azt ajanlom. Jobb is a konyv mint a film.

2021. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!