Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a legdurvább, legvéres...

Mi volt a legdurvább, legvéresebb film amit eddig láttál?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretem az ilyeneket. Fűrész-sorozat, Motel-sorozat, Eden Lake volt talán a legdurvább, amit láttam. De ezek elég szar filmek.
2023. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Az első ilyen az Élősködők (2019) film volt. Az a film az elmúlt 5 év legjobb filmje, nem az a nagyon brutál meg nem tudom az olyasmit én sem szeretem. De ez a film lesokkolt, annyira egyedi hangulata volt végig és mindeközben társadalomkritikai és kellő mértékben elvont... tökéletes.


A másik ehhez hasonló film az "I came by" avagy "Beugrottam" (2022) film volt. Na abba meg olyan váratlan fordulat van, abszolút kiszámíthatatlan és izgalmas film, de az Élősködőket nem sikerült túlszárnyalnia.


Számomra a legdurvább film amit eddig láttam az a Hannibal (2001) film volt, nagyon beteg, de mára már klasszikus darabbá vált, mai napig előfordulnak más filmben utalások rá, 10-12 éve rengeteg mém is volt belőle. Gyomorforgató, de valahogy mégis jó film volt, habár a nyomozós része lehetett volna átgondoltabb.

2023. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ilyeneket eleve nem nézek. Az igényesebb filmek közül leginkább a Jó, a Rossz és a Csúf, amelyben még a rendező szerint is eltúlzott az öldöklés.
2023. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Passió
2023. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Ja tényleg, a Passió is. Az is egy rakat szar.
2023. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Ja tényleg, a Passió is. Az is egy rakat szar."


A passió miért? Egyik nagy kedvencem.

2023. febr. 17. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
#2. Egyetértek. Az élősködők c. film nagy meglepetés volt számomra is. Nem tudom hová sorolni. Szinte éreztem a szagokat. Remekmű.
2023. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
#6: Mert Jézusból csak annyit mutat meg a film, hogy jól összeverik, megkínozzák. A tanításaiból, szellemi értékeiből semmit.
2023. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"#6: Mert Jézusból csak annyit mutat meg a film, hogy jól összeverik, megkínozzák. A tanításaiból, szellemi értékeiből semmit."


Igaz, de az is fontos, mert hát mások bűnei miatt szenvedett. Nincs még egy film ami ennyire meghatott volna mint a passió.

2023. febr. 17. 21:31
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
#9: De mi hat meg? Hogy egy random embert megkínoznak? Ezen mi a megható? Mi köze Jézushoz? Azonosulni se lehet vele, mert az életéből se mutatnak meg semmit. Egy darab hús, semmi más.
2023. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!