Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány éves kortól ajánlott a...

Hány éves kortól ajánlott a Twin peaks sorozat?

Figyelt kérdés
Úgy értem külön az első két szezon a film és a harmadik szezon

2023. aug. 9. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, mert szerintem valamelyest kortól független, hogy megérti-e az ember. Nagyon sokan utánaolvasnak, hogy egyáltalán mit láttak?!

Plusz van egy elég erőteljes szatirikus stílusa, bár ez fiatalabb korban talán még jobb is, hiszen kevésbé zavaró.

Én azt mondanám 16

2023. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

25+, de inkább 40+


Lynch nem egyszerű.

2023. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan 5-6 éves voltam, amikor először adta a TV a régi évadokat. Valamiért a szüleim nem vették le, hogy mi ez, ezért végig néztük nővéremmel, aki nálam jóval idősebb volt. Hát az utolsó bordó függönyös részen nagyon féltem, de persze élveztem is. Tesóm Billtől félt, én attól, hogy olyan leszek, mint Bill...meg a vidéki művelődési házaktól, ahol ugyanolyan függönyök voltak. Illetve akkoriban úgy gondoltam, hogy azok a lányok, akik túl szépek, azokat megölik (szerintem ebbe Molnár Csilla esete is beleszólt).


Végül Bill nem jött értünk, de belőlem egy elvont éhező művész lett, aztán amikor összeszedtem magam, akkor elmentem pszichológusnak. A mai napig fogalmam sincs, miről szól a Twin Peaks, csak azt tudom, hogy ha nagy a balhé, néha jön egy ló.

2023. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon hivatalosan 16-os.
máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!