Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a világ leghosszabb...

Melyik a világ leghosszabb anime sorozata?

Figyelt kérdés
A leghosszabb amit ismerek az a One Piece ami már 1999 óta megy és most tartanak a 610. résznél.Az is érdekelne hogy melyik a leghosszabb amit magyarul is leszinkronizáltak.
2013. szept. 1. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz de ott az oldalon azt írták a kommentekben hogy a sazae-san az sokkal hosszabb és valóban az.Utána meg ott találtam egy linket hogy anime sorozatok sorrendje epizód szám szerint wiki-n és ott látni lehet hogy a sazae-san az kiemelkőden vezet.

[link]

Amúgy el nem tudom képzelni hogy valaki egy majdnem 7000 részes animét végig nézzen.És ráadásul még most is fut és készítik tovább a részeket.

Meg a lista szerint az az érdekes hogy a leghosszabbak ami k már az ezret meghaladják mind ilyen óvodásoknak való kis műsorok maik gondolom azért ilyen hosszúak mert hát ugye kis gyerekek mindig is lesznek és kell nekik vetíteni valamit,mert ezekben nincs ilyen konkrét történet vonal amit több mint 1000 részen át követsz(kisgyerekeket ez amúgy sem érdekli).De ha csak ezeket a komolyabb megfontoltabb úgymond "rendes,normális" animéket vesszük figyelembe amiknek van rendes történetük akkor az 1. a Conan a detektív 708 résszel.Így csak 1 helyet tévettem a One Piece-el mivel az lenne a 2..Azért kösz a linket mert másképp nem találtam volna rá erre listára,ment a zöld kéz.

2013. szept. 1. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem véletlen kisgyerekeknek vannak csinálva azok az irdatlan hosszú animék. Közel 7000 részen át levezetni egy rendes sztorit nagyon nehéz. Mindig új és új szálakat kitalálni... Már a felénél marha önismétlő lehet.

Na meg, hogy a sztori egyben legyen, ne legyen semmi ellentmondás a 7000 részben.

Ember legyen a talpán, aki 7000 epizód után is mutat újat.

2013. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!