Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » V-Fanok! Ti mit szóltok...

V-Fanok! Ti mit szóltok ezekhez a barmokhoz?

Figyelt kérdés

A hülye facebook-os utálókra gondolok! Már bocs, a "barom" szóért, de nem tudo rájuk mit mondani! Ha valami nem tetszik nekik, akkor ne foglalkozzanak vele! Én pl. utálom a OneDirection-t!! Ezzekkel a ...-okkal is tele van a net, de én leszarom, nem figyelek oda, inkább mással törődöm, stb... Én sem csinálok ,,Utáljuk a 1Direction-t" facebook oldalt, nem úgy mint azok a k_rvák akiknek nincs jobb dolguk, mint szegény Tiniéket basz_tatni!!! A véleményetek érdekelne :)

Ja és előre szólok, UTÁLÓKRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!!!



2015. márc. 30. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem egyik se érdekel...mai tini divat, majd ha nagyobbak lesztek rájöttök, hogy a "fanságnak" illetve az "utálóknak" sincs sok értelmük. Ha egy kicsit érett szemmel néznél erre az egészre, akkor máris jóval a korodbeliek "felett" lehetnél.


Különben pedig ha te nem foglalkozol azzal a fiúbandával meg az utálókkal, akkor ne foglalkozz azokkal akik utálják ezt a Violettát vagy mi a rendes neve a csajnak :D

2015. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Ja, igen, én sem foglalkozok az utálókkal, csak most nemrég is láttam egy ilyen facés oldalt és azért szerintem (még számomra) is elég bántó, nemhogy a szereplőknek. Meg az is, hogy 4 db Vilu Live koncert lesz M.o.-on és most (tudom hogy nem nagy esélye van rá, hogy ezeket az oldalakat ők látják) mit gondolhatnak majd a magyarokról? Az utálók miatt....

2015. márc. 30. 16:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Szegenykéknek nincsen életük és ezért őt piszkálják...na de majd HA "letesznek annyit az asztalra" mint a Violettaban szereplők akkor TALAN pofazhatnak
2015. márc. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem foglalkozol velük... Az utálókkal kapcsolatban igazad van, de most te is az voltál. Ezt a kérdést egy másik válaszodból másoltad be.
2015. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az utálóknak (de csak azok akik ilyen facebook oldalakat csinálnak, vagy akár követik is) ajánlom figyelmükbe a magyar értelmiző szótárat...

Foglalkozni vele= azaz ÉRDEKEL, foglalkoztat.

Hiába valljátok magatok "utálókat", ha foglalkoztok vele. A sima utáló reggel felkel, elmegy iskolába/gimibe, ott tanul, majd hazamegy, eszik, TV-zik stb., de egyetlenegyszer sem gondol a Violettára. Ellentétben ezek az "utálók", naponta szerkesztgetnek róla képeket, oldalak csinálnak róla, tehát FOGLALKOZNAK vele. Valamiért mégiscsak foglalkoznak vele, nem?! Vagy titkon szeretik, vagy irigyek. Ennyit erről...

2015. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*Értelmező szótár
2015. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ők is gondolkodhatnának kicsit... Amit ott a szereplők csinálnak nem kis dolog! 3 év után most van vége, de még így is augusztusig koncerteznek. Pár napja adták le az utolsó részt de már min. 3 országban voltak. Köztük párizsban ahol ha jól láttam 10 koncert volt. Akinek nem inge ne vegye magára. Csak ezt tudom ezeknek az embereknek mondani. Ha nem tetszik nekik akkor így jártak. Arról persze nem is beszélve, hogy ez azoknak is rossz akik szeretik.
2015. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 emoka julcsi ***** válasza:
68%

én igazából azt mondom hogy mindenkinek legyen meg a saját fandomja. mért kéne ezeknek háborúznia?

vagy ha egy külső troll a neten(akit amugy nem is ismerek) leszarozza a dolgokat amiket szeretek, nemes egyszerűséggel leszarom. szegény troll nem figyelem hanem szerertet éhes. a legtöbb troll gyerekkori traumáit, defektjeit, éli ki a commentek között. megint mások azért trollkodnak mert nem törödnek velük otthon.


hatalmas zárójelek között kiélem aggressziom:(pont ismerek egy ilyet. nem rég összevonták a kettőnk csapatának edzését. azt hittem lefejelem. de nem tettem meg. csak megkértem hogy áljon már ki az aurámból. engem nem szokott zavarni ha valaki fizikailag rohadt közel van hozzám, de amikor egy 5 éves figyelem éhes troll bökködi a hátam a térdével és rendetlenkedik edzésen az már sok)



szóval visszatérve sajnálom az ilyen embert. és eggyet értek legtöbször az ilyen "mért kell itt lenned ha utálod? tűnj el troll!!" postokkal is. én amugy nem preferálom a violettát, de ha valakit ez tesz boldoggá; annyit mondhatok: "Élvezetttel fald az epizódokat!"- egy Whovian.

2015. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat :)
2015. ápr. 2. 19:38
 10/12 anonim válasza:

Engem nem érdekelnek az utáló oldalak. A legjobb barátnőmnek is van (de neki viszonylag normális) és nem, nem érte semmilyen trauma. Csupán már teljesen felb.....ta az agyát a sorozat és ezért csinált egy oldalt, ahol kidühöngheti magát a többi utálóval. Legalább nem a fan oldalakat csesztetik.

Én messziről le........om az utálókat. Én szeretem és nézem a Violettát, szerintem aranyos és szórakoztató, akinek nem, annak nem. Felőlem csináljanak utáló oldalakat, ő baja.

2015. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!