Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » V-Fanok! Ti mit szóltok...

V-Fanok! Ti mit szóltok ezekhez a barmokhoz?

Figyelt kérdés

A hülye facebook-os utálókra gondolok! Már bocs, a "barom" szóért, de nem tudo rájuk mit mondani! Ha valami nem tetszik nekik, akkor ne foglalkozzanak vele! Én pl. utálom a OneDirection-t!! Ezzekkel a ...-okkal is tele van a net, de én leszarom, nem figyelek oda, inkább mással törődöm, stb... Én sem csinálok ,,Utáljuk a 1Direction-t" facebook oldalt, nem úgy mint azok a k_rvák akiknek nincs jobb dolguk, mint szegény Tiniéket basz_tatni!!! A véleményetek érdekelne :)

Ja és előre szólok, UTÁLÓKRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!!!



2015. márc. 30. 15:14
1 2
 11/12 anonim válasza:

Osztály társan is csinált utálo oldal t, közbe meg nyalizik, h "mijjen kircsi " a Violettaás tollam...

A lényeg: szereted a Violettát, nem torodsz az utálokwkkal enyyi ;)


xxxNaxistasxx

2015. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem egészen biztosak lehetünk abban, hogy irigykedésről szól az egész. Az V-utálkozó fb oldalak nagy része mindig Martina kinézetét és hangját kritizálja.Hát.. szerintem szeretnének ők úgy kinézni es úgy énekelni, mint ő. De mivel ez lehetetlen számukra ezért nekik marad az utálkozás.
2015. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!