Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik rosszabb film szerintet...

Melyik rosszabb film szerintetek? Need for speed vagy Pixel? Láttam a pixel zseniális, nfs nem kaki.

Figyelt kérdés
Bocsika a helyesírásért.

2016. febr. 7. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Need for Speed című filmet nem láttam, így arról nem tudok véleményt nyilvánítani. A Pixelt viszont megnéztem, sajnos.. Ne haragudj meg érte, de ha szerinted az a film zseniális, akkor te nem tartozol az igényes filmnézők közé. Borzasztóan egysíkú, kiszámítható, monoton, közhelyes film.. Megtűzdelve borzasztó színészi alakításokkal. Adam Sandler filmek? Na ne vicceljünk már. Adam Sandler filmjei kritikán aluliak mostanság, pedig régen voltak jó filmjei. Adam Sandler mindig is egy szerethető, vicces karaktert alakított a filmjei nagy részében. Mára már megélhetési színész lett sajnos. Visszakanyarodva a Pixel pocsék film, de az imdb értékelése is magáért beszél. Nem azt mondom hogy csak az lehet jó film aminek világmegváltó mondanivalója van, nyilván nem. Viszont ez a Pixel c. film, a köré épített kis fantázia világában is borzasztóan fantáziátlan. Ha a 12 év alatt korosztályt akarták megfogni ezzel a filmem, akkor esetleg sikerült a céljuk. Felnőtteknek semmilyen körülmények között nem ajánlatos.
2016. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem haragszok, izlések és pofonok. Távkapcs is jó.

Amerike pite találkozo:amelyik úgy nézz ki mint A.S :D

2016. febr. 8. 16:00
 3/3 anonim válasza:
a pixel-t nem lattam de a need for speed et igen es szerintem tok jo
2016. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!