Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Pretty...

Petra666 kérdése:

Mi a véleményetek a Pretty Little Liars c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Én személy szerint imádom, de persze én sem értek egyet mindennel. Kíváncsi vagyok ki mit gondol. Esetleg, ha vannak észrevételeitek. (pl. Toby, hogy lett rendőr pár rész alatt, vagy, hogy arról nm is volt szó, hogyan mentették fel Alit, amikor pár résszel előtte még úgy volt egész életében ülni fog...) De arra is kíváncsi vagyok mi az ami tetszett nektek.

2016. júl. 26. 18:52
 1/6 Suficientes válasza:

Szia:)

Hat nezd, en amikor az elkezdtem nezni imadtam foleg elso evadot. Persze most is imadom, csak en ugy velem a keszitok nagyon tulhuzzak mar az egeszet. En orulok ha van ujevad belole de feleslegesnek tartom azt hogy belekezdtek egy ujabb "zaklatos" sztoriba. Eleg volt az az egy szerintem. Viszont en szemelyszerint orultem hogy valtoztak a dolgok. Caleb Spencer kapcsolatanak is orulok es annak is hogy Aria es Ezra ujra egymasra talaltak. Ok a legjobbak szerintem. Szerintem Charlottnak nem kellett volna meghalnia. Igazabol ennyi:)

2016. júl. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyre gyengébb a sorozat. Az lett volna a legjobb, ha abbahagyták volna még a lányok egyetemre menése előtt.


Előző hozzászóló:

Még most örülj Caleb és Spencer kapcsolatának, mert már nem fog sokáig tartani. :) Szerencsére. Nem tudom mi értelme volt belerakni ezt a szerelmi háromszöget.

Haleb forever

2016. júl. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még csak most tartok egy kicsivel az időugrás után, de szerintem is kerekebb lett volna, ha A kilétének felfedése után abbahagyják. (Amúgy én baromira le voltam döbbenve Cece-nek a "randiztam az öcsémmel" sztoriánál. Viszont, ha már itt tartunk:http: //www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__7979982-a-pretty-little-liars-ba-mi-tortent-a-ravenswoodi-szallal megköszönöm, ha erre is válaszoltok, és jöhetnek még vélemények. :)
2016. júl. 28. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapjába véve nagyon szeretem a sorozatot, az első pár évad nagyon tetszett, és mai napig szívesen nézem őket, de most már kezd gyengülni, nem tudnak már igazán különleges és fordulatos dolgokat kitalálni. Szerintem ott kellett volna abbahagyni a sorozatot, amikor (véglegesen) kiderült, kicsoda A. (Azaz az 5. évad végén, ha jól emlékszem.)
2016. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én eleinte imádtam, mostmár inkább úgy vagyok vele, hogy azért is Végignézem. Cece engem is nagyon meglepett, főleg mert eszembe jutott hogy Ravenswoodban a nő aki kihúzta a földből Alit azt mondta, hogy érzi hogy egyiküket megérintette a gonosz. Azután természetesen Ezrára gondoltam, de miután kiderült, hogy ő jó, nekem Wren jutott az eszembe és szerintem neki vagy Noelnek kellett volna lennie A-nak. Nekem Cece története eléggé erőltetettnek tűnt, de ha a 7. évadot is nézzük jól összehozaták, bár ez az A.D. már kicsit olyannak tűnik nekem hogy "sikeres volt, sok pénzt hozott, szóval folytatjuk". Viszont nagyon kíváncsi vagyok a végére.
2016. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó sorozat. Egyik kedvencem, szerintem érdemes nézni.
2016. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!