Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz Rásával (Mahfiruzzal)...

Mi lesz Rásával (Mahfiruzzal) a Szultána c. Sorozatban?

Figyelt kérdés
Megszüli a gyereket? Ha igen fiú lesz? És mi lesz akkor Kösemmel? Azt olvastam hogy volt egy fogadott fia ez hogy lehet? Köszönöm a válaszokat előre is.
2016. okt. 18. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonlót kérdeztem, épp most. Elvileg megszüli Mahfiruze, és ha minden igaz ő szüli az első fiú gyereket (de ebben nem vagyok biztos, azért is tettem fel a kérdésem, hogy Kösem mikor lesz terhes, mert már engem is idegesít:D). A wikipédia azt írja, hogy Oszmán lesz Kösem fogadott fia, (ő Mahfiruze fia) gondolom meghal Mahfiruze, de a fiát felneveli Kösem.
2016. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, most ráakadtam és megtaláltam a pontos születési dátumokat. Eredetileg úgy volt, hogy Mahfiruze megszüli a gyerekét, aki fiú lesz. Kösem rá kb fél évre szüli meg első fiú gyermekét:) Elvileg akkor már ő is terhes a filmben, szerintem mikor legutóbb ment Ahmedhez halvetre, (mikor meg akarta győzni, hogy Szafiye-nak maradnia kell a palotában) teherbe eshetett. :)
2016. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. okt. 25. 22:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudja valaki hogy mi lesz Katarinával? Idegesít hogy nem Köszemmel van az uralkodó 😞
2016. okt. 26. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Épp most kaptam rá én is választ, üzenetben:D

Katarina egy senki, jelentéktelen karakter, hamar el fog tűnni, se gyereke nem lesz az uralkodótól, sem a felesége nem lesz. :)

Amúgy engem is baromira idegesít, nagyon utálatos a képe is, meg a viselkedése is..

2016. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző voltam.


Egyébként kérdezz nyugodtan, én is spoilerezgetek privátban, sok mindent megtudtam már.

2016. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves vagy 😊
2016. okt. 30. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!