Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek ilyen animéket? Pl....

Ismertek ilyen animéket? Pl. :Death parade, Angel Beats, Attack on titan, Charlotte

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek aminek beszippant a világa.Amiket példának írtam nagyjából egy dolog köré épülnek,érzelmesek,jó a háttérzenéjük,szépen vannak megrajzolva.Számomra ezek jó példák a "jó anime" kifejezésre.Elég sokfajta animét megnézek,de mivel lány vagyok szeretem,hogyha van benne egy kis romantika,de ez nem tartozik a kikötéseim közé.Nem azt a tipikus shounen animét keresem-bár láttam egy jó párat ami tetszett-hanem komolyabbat.

2016. dec. 31. 15:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Clannad? Bár a rajzolására szoktak panaszkodni.
2016. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

-Yuri on ice. Lehet cseszegetni azért, mert sok idióta yaoi fangörcsöt kap tőle, de attól még nem olyan rossz.

-Black bullet

-Overlord

-Bakemono no ko

-Psycho pass

-Another

-Boku dake ga Inai Machi

-Jigoku Shoujo

-Kekkai Sensen (ezt még nem láttam, de barátnőmnek bejött)

-Kyoukai no Kanata

-Makai Ouji:Devils and Realist

-No game no life

-Dusk maiden of Amnesia

-Serial Experiments Lain

-Shiki (?)

-Nagi no asukara

-Chaos;head

-Boku no Pico


Remélem találsz kedvedrevalót

2016. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Noragami
2016. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Háát.Ezeket vagy láttam vagy pedig közük nincs ahhoz amit keresek....

Nem tucat shounent keresek,hanem valami olyat aminek különleges az alapkoncepciója vagy különlegesen oldották meg.A Clannad féléket ki nem állhatom és manapság olyat sem akarok nézni hogy az átlagos főszereplőből a legerősebb yx válik.Nem akarok klisé hegyet sem.Illetve olyat keresek aminek van valami mondanivalója/kulcsmondata pl.Attack on Titan:Armin mondta,hogy áldozatot kell hozni ahhoz,hogy elérj valamit vagy legyen egy célja a szereplőknek.(A Death Parade is elég külenleges alapokon nyugszik,az attack on titan az érzelmeket tükrözi nagyon jól (szerintem legalábbis))

Semmiképpen nem akarok ecchit vagy olyat amiben egy harc a női khm...mellek és bugyik...himbálózásáról szólnak

2016. dec. 31. 20:11
 5/30 anonim ***** válasza:
30%
FMA
2016. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2-bol melyik az, amelyiket meg nem lattad, de nem felel meg?
2016. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kapásból: Boku no Pico

De még van pár.

(Amúgy már láttam és nem értem miért hívják ezt durva yaoinak.)

2016. dec. 31. 22:19
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem kell se shounen ai se fiúhárem anime,ha azt keresném azt írnám ki,de jól láthatóan én shounen animéket keresek,méghozzá komoly világfelépítésűt/karakterfelépítésű animét,aminek legyen egy jó sztorija,ne tucat gyártmány,amiből van vagy 5000 mégse szereti szinte senki.

Ezúttal nem valami humorosat akarok pl.DB (szeretem és tök király,de most nem az ehehez hasonlók kellenek) hanem olyan ami megrendíti az embert,érzelmeket vált ki belőle.

2016. dec. 31. 22:24
 9/30 A kérdező kommentje:
*ehhez
2016. dec. 31. 22:25
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

Csak kérlek írd le melyik. Reggel van még.

És amúgy a Boku no Picot viccből írtam.

Bár azt is leírhatnád hány éves vagy, talán egyszerűbb lenne.

2017. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!