Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat ajánlás nehéz esetnek?

Sorozat ajánlás nehéz esetnek?

Figyelt kérdés

Akik imádják a sorozatokat hozzám hasonlóan és szeretik a kihivásokat figyelem! :D

Megköszönném ha valaki tudna ajánlani újat! Rengeteg sorozatot elpusztítottam/tunk már párommal.

Munka közben egyedül vagyok párommal egy műhelyben egész nap megy mellettem egy sorozat igy a 8-12 órában naponta falom az évadokat.

Lentebb linkelem egy hozzászolásomat amiket ajánlottam azokhoz hasonlót keresnék, esetleg egy pár szavas leírással ha ráérsz :)

Ez csak töredéke amiket láttam, hiszen mire leirtam volna.. :D a lényeg, hogy legalább 3-4 évad legyen, és vagy befejezett történet/még folytatása lesz.

Minden kategória jöhet, csak szinkronos legyen mert olvasni nincs idő, perpill a grimm-et szedem második nekifutásra mert anno nem jött be de egy próba :)


(A Disney sorozatok, szappanoperák kilőve :) )


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Előre is köszönöm mindenkinek :D



2017. jan. 19. 08:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy a 15-17es az én hozzászólásom :)
2017. jan. 19. 08:41
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Férjek gyöngye

Modern család

Mike és Molly

Agymenők

2017. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a modern családnak utána nézek, többi megvolt! :)
2017. jan. 19. 09:46
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

A számkiszervezett

Elvált Gary

Jim szerint a világ

Azok a 70-es évek show

Anyám borogass

2017. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
58%

Jajj hát ismerős ez az érzés mert én is rengeteg sorozatot nézek

1. Pretty Little Liars

Szerintem már hallottál róla

Röviden: 4 16 éves lányról szól, akiknek 2 éve eltünt a legjobb barátnőjük és mostanra sikerült megtalálni a holttestét. Lényegében a 4 lány mindennapjairól szól hogy hogyan vészelik át+ az izgalmas rész hogy aki megölte a lányt (Allisont) üzenetekkel zaklatja a lányokat ami végül elvezet a "gyilkosság"(ha nézed a sorozatot megérted miert irtam idezojelbe) kideritesehez

7 evados (most fog befejezodni ha minden igaz aprilisban)

2. Flash

Ez roviden egy 24 eves fiurol szol aki bunugyi szakertokent (azt hiszem igy hivjak bocsi ha tevedek) dolgozik a rendorsegnel de az egyik kiserlete kozben belecsap egy villam amit az egyik kutatocsoport idezett elo es ennek hatasara o lesz a leggyorsabb ember a vilagon. Ezzel az erejevel embereket ment es kideriti hogy ki olte meg az anyjat es kihozhatja az apjat a bortonbol

3 evados es meg folytatodik

3. Vampirnaplok

Ez az 5.evad vegeig van meg szinkronosan de roviden: Elena Gilbertrol szol aki szuleivel balesetet szenvedett es csak o elte tul. Szeptberben mikor elkezdtd a 11.evet a suliban talalkozik Stefannal akirol kiderul hogy vampir,164 eves es a hasonmast kereste (Elena a hasonmas)

7 vagy 8 evados

4.Teen wolf

Szerintem ezt nem kell bemutatni

Egy fiurol szol aki a barstjaval az erdobe ment egy gyilkossag helyszinere es az egyik fiut megharapta egy verfarkas es vegul o is atalakult. Annyira sok mindent nem tudok rola mondani de nekem a 3.evadtol tetszett meg a tortenet

6 (?) Evados ha minden igaz

2017. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

En is ajanlanek:) En nem szoktam sok sorozatot nezni en eddig csak 3-at vegeztem ki:( Kezdenem akkor.

Az áruló: arrol szol, hogy van 2 csavo akik ikrek. A szuleik meghaltak gyerekkorukban, az apjuk katalepsziaban halt meg, az anyjuk pedig belehalt a gyaszba. Az egyik csavot Hugonak (o a jo), a masikat pedig Alcidesnek (o a rossz). Hugo orokolte a betegseget az apja utan, ami olyan betegseg hogy rohamok jonnek ra olyan mintha meghalt volna de amugy nem, es mindent hall. Es mikor kiskoraban kiderult, hogy beteg a szulei segitettek neki, kiveteleztek is. Alcides nem tudott a betegsegerol es ezert nem tudta miert annyira "kulonleges" Hugo. Gyulolte ot. Hugo gazdag volt, Alcides nem. Hugo megfogadta nem kell neki no, mert nem akarja hogy ugy jarjon barki is mint az anyja. Ennek ellenere mindig ugy allitottak ot elo, hogy nocsabasz es szivtoro. Aztan megismert egy not Soledadot, es vegul hallgat az inasara Borisra, ossze jonnek. Soledad anyja az egesz sorozat alatt utalja Hugot, Alcidest viszont szereti. Hugo es Soledad eskuvoje lett volna, amikor Hugo rohamot kapott, az inasa aki mindig segitett neki azt elkuldte hazat venni hogy mire vege az eskuvonek oda tudjanak koltozni meg minden ilyen, ezert eltemettek Hugot. Nem mondom el hogy elte tul ez akkor jo ha megnezed:) De amugy kb a 30. resznel mar reg kiszabadul a fold alol, szerencsere az inasa is megerkezett meg ilyenek. Amugy amikor volt Hugo virrasztasa pont az o koporsoja folott beszelt Soledad anyja egy embernek, termeszetesen hazudott hogy Soledadnak csak a penze kellett Hugotol es hogy sose szerette. Igy tehat Hugo nem akarja megkeresni Soledadot raadasul az is kozre jatszott hogy anyagi helyzet miatt, Soledad hozza megy Alcideshez (az anyja kenyszeritette) de sosem fekudtek le. Volt egy incidens, amit Hugo latott es azt hitte tenyleg igy volt igy vegkepp nem akarta Soledadot. Persze mind a ketten szenvedtek, Soledad a gyasz miatt, foleg hogy par nappal a temetes utan kellett ferjhez mennie, Hugo meg meg mindig szerette Soledadot igy neki is fajt. Raadasul az ikerfeverevel. A film kozepen persze kitudodik minden, akkor mar Hugo konyorog Soledadnak. De amuuugy a sorozat vegen minden rendben lesz. Nagyon sok mindenki arulo (a cim is elarul valamit:D) azok is akikrol nem gondolnad. Nekem nagyon tetszett. 1 evados, 170 reszes es egy resz 40 - 45 perces. Erdemes megnezni hamar ugy is van ra lehetoseged:) A regi idokbe megy vissza amugy tehat nincsenek benne azok a 21. szazadi pi.csa ki meg ilyenek:'D

A Barka: arrol szol, hogy tanulmanyi kirandulasra mennek a diakok, mindenki mashonnan erkezik amugy. Lesz koztuk egy 9-10 eves kislany is, terhes csaj is. Amugy vannak benne olyan szereplok akik hires filmekben szerepelnek:D Tehat. A hajo elindul, es kb 24 ira mulva minden elerhetetlen. Terero, tv, radio, meg ami a kapitanyoknak szokott lenni az amivel beszel mas hajokhoz. Ennek az oka az, hogy eltunt a fold es csak ok maradtak. Vagyis csak azt hiszik. Mert rajtuk kivul, ha jol emlekszek.. 11 hajo van meg. Ok mindd felvoltak irva egy listara hogy tul kell elniuk. Nem talaltak szarazfoldet sem. Egyszer az egyik csavo lemerult es lent volt a varos.. Utcak, epuletek a viz alatt. Nem sokkal utana egy felhokarcolo megmaradt, nyilvan ugye a teteje. Es ott voltak tulelok, de nekik nem szabadott volna elniuk ezert akik elpusztitottak a vilagot azok meg akarjak oket olni. De vegul nem derult ki hogy tenyleg megoltek e oket mert csak azt mondtak nem.volt dulakodas abban a szallodaban. De amugy minden resz kulonosebb dolgokrol szol ahogy tul elik. Remlik most par: viz alatt lava, fura lenyek a vizben amiknek merguk van, varlyak jonnek de millio, amikor eppen pusztul a fold akkor voltak azok az oriasi hullamok. Na most hirtelen ennyi jut eszembe de az elso evad az fullra ilyen, minden resz egy ilyen kaland hogy veszelybe kerulnek. De persze az utolso evad arrol szol hogy megtalaljak a szarazfoldet es ott vannak de kiderul gyilkosok vannak ott. Az utolso resz az kesz katasztrofa mert nem tudod megis mi a jo eg tortent. Itt is van rossz csavo, jo csavo. En nagyon elveztem, volt hogy sirtam mert szomi volt, ahogy az arulonal is. Itt 3 evad van, rovid egy evad es mar azt se tudom hany perces.. szerintem 35 perc de nem biztos xddd. Nagyon szerettem.

Es van még a Kínos. Ez gimis sorozat, a foszereplo csaj nyomikent kezdi. Meg nem vegeztem vele, maradt az utolso evadom. Az a baj vele, hogy csaljak egymast megfele a szereplok.. amint ossze jon valaki valakivel par napig se huzzak mert a masik fel massal bujik agyba. Nem raknak bele amugy olyan jeleneteket de eloszeretettel meselik xddd Tetszik meg minden de azert neha idegesito hogy annyi lavsztori lehetett volna es bumm sehol semmi:'DD Najo en ennyit neztem de a legjobb baratnom nezte az Emlekezz Reina-t. Ami valami olyasmirol szol, hogy a csaj Reina, balesetet szenved, nem emlekszik semmire. Es hat igy tovabb igy tovabb:'D Remelem megnezed valamelyiket:)

2017. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismerős, de van egy két tippem:3

Gyilkos elmék (elméletileg lesz 13. evad, alig varooom)

Odaát(fantazi, krimi, LESZ 13. evad, Isteneeeeem)

Skorpió-Agymenők akcióban (még csak a hamradik évad jön, de én imádoom)

NCIS (tyhű.. 13. évad van most azt hiszem..)

Nagyon remélem hogy tudtam segíteni.

Éljenek a sorozat függők :DD

2017. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek a választ, van 1-2 aminek utána nézek :D üzenetet is kaptam Bates motelt kezdtem el inkább grimm helyett (azt anno félbe hagytam mikor még csak indult a sorozat nem birtam várni hogy jöjjenek az új részek:D)


Az odaátnál a 8. évad körül rekedtem meg az még folytatásra vár.

A gyilkos elmék nekem a főszereplők távozásával kicsit unalmassá vált így a 11 évad környékén kicsit jegeltem :(

A Dr. Csontot gyűrjük (bár ezt nem irtátok) esténként lefekvés előtt azt sosem lehet megunni:D

A Hazug csajok társaságát ajánlották anno többen is de valamiért sosem jutottam el odáig, hogy nézzem. :D


Teenwolfnál is az 5. évad környékén rekedtem meg, azt hugommal néztem külön nem amiatt :/


Vámpírnaplók annyira nem fogott meg :/

De aki ezt szereti ajánlom a True Blood-t igaz abból csak 5 évad ment le de akkor még csak annyi volt az még folytatva lesz :D


Esetleg a szökésen kivül szinkronos és jó börtönös sorozat? esetleg gimis mint a veronica mars stb? (ha párom nem ott van nézhetek ilyeneket is :D)

2017. jan. 20. 08:40
 9/11 A kérdező kommentje:
gimishez hozzá téve a Kínos-t ne, 1-2 évadot megnéztem, eleinte tetszett de nagyon buta az egész felépítése :/
2017. jan. 20. 09:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is imádom a sorozatokat.Sokat lehetne írni meg írtak is most hirtelen kettő kihagyhatatlan:Banshee,Szégyentelenek és pluszba Ray Donovan
2017. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!