Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat ajánlás nehéz esetnek?

Sorozat ajánlás nehéz esetnek?

Figyelt kérdés

Akik imádják a sorozatokat hozzám hasonlóan és szeretik a kihivásokat figyelem! :D

Megköszönném ha valaki tudna ajánlani újat! Rengeteg sorozatot elpusztítottam/tunk már párommal.

Munka közben egyedül vagyok párommal egy műhelyben egész nap megy mellettem egy sorozat igy a 8-12 órában naponta falom az évadokat.

Lentebb linkelem egy hozzászolásomat amiket ajánlottam azokhoz hasonlót keresnék, esetleg egy pár szavas leírással ha ráérsz :)

Ez csak töredéke amiket láttam, hiszen mire leirtam volna.. :D a lényeg, hogy legalább 3-4 évad legyen, és vagy befejezett történet/még folytatása lesz.

Minden kategória jöhet, csak szinkronos legyen mert olvasni nincs idő, perpill a grimm-et szedem második nekifutásra mert anno nem jött be de egy próba :)


(A Disney sorozatok, szappanoperák kilőve :) )


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Előre is köszönöm mindenkinek :D



2017. jan. 19. 08:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Skam
2017. jan. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!