Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 alapjáték?

GTA 5 alapjáték?

Figyelt kérdés

Steamen megszeretném vásárolni a gta 5-öt ( még sosem vettem meg )

És különböző csomagokkal együtt lehet csak megvenni.

Nos a kérdésem az hogy van egy olyan nevű csomag hogy " Grand theft auto V prémium edition vásárlása " ebben a csomagban benne van az alapjáték és az online ? Online része nem érdekel a játéknak nekem csak az alap játék kellene. Válaszokat nagyon köszönöm.(:



márc. 26. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összes verzióban benne lesz az Online, nincs elkülönítve. A különböző csomagok az Online-hoz adnak további extrákat, így ha nem akarod ezeket használni akkor csak az alapjátékot vedd meg (és így is jár hozzá az Online, ami még bármikor jól jöhet ha meggondolod maga).
márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor lényegében mindkettőt megkell venni az alapjátékhoz(:
márc. 26. 21:41
 3/7 ludicrousSpeed ***** válasza:
82%
Nem, nem érted...
márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A prémium az "alap" steam-en. Az ad további extrákat online részhez ahogy előttem is írták.


A többi drágább kiadások föleg csak extra pénzt adnak az online-hoz. Gyakorlatilag azok mikrotranzakciók.


Szóval böven elég ha a legolcsóbbat veszed, MINDEGYIKBEN benne van az ONLINE is. Ez nem RDR2 hogy külön megvehető csak az online része. Itt egybe van mind2 verzió.

márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leegyszerűsítve: Azt vedd meg ami a legolcsóbb!


Amúgy én a Rockstar saját store-jában vettem meg, akkor néhány ezerrel olcsóbb volt mint a Steames. Bár nem most volt.

márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már értem..mindegyik csomagban benne van mindkettő csak extra dolgokat tudok venni az online-on!:) így már világos volt, sose tudtam hogy őszinte legyek..de így már okés! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek megy a zöld mindenkinek!
márc. 27. 21:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Online-hoz* bocsánat így már jobb:)
márc. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!