Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a vélemények Sims3-mal...

Mik a vélemények Sims3-mal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én ma rendeltem meg és holnap hozza a futár.

Már alig várom.

Neked megvan vagy szeretnéd?


2009. jún. 8. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes rá költeni, inkább töltsétek le.. Nekem nagy csalódás volt, sokkal jobbra számítottam. Nem tetszik a grafika, olyan hülyén néznek ki a simek meg úgy általában minden. Láttunk szép screenshotokat amikor még csak beharangozták,hogy mennyivel jobb, mint a sims2 satöbbi, de így 'élesben' egyáltalán nem.. Bár pozitívum, hogy egyéni tulajdonságokkal lehet felruházni őket, és több opció van a cselekvésekre is, néhány tényleg nagyon ötletes :) Jó még az is, hogy játék közben is lehet a városban nézelődni, meg hogy követheted a simedet bárhová, anélkül, hogy otthagynád a többieket. De ennyi az összes pozitívum, jelenleg a sims2 jobban tetszik..
2009. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Hát nemtusom...alapjába véve nekem egyáltalán nemjön be, sztem a sims2 sokkal jobb :S Én letöltöttem még jó h nemvettem meg mert, sztem neméri meg. Hát a simek feje borzasztó, olyan pocokfejük van. Ami tetszik benne hogy lehet a városban sétálni meg hogy sok benne az alap ruha amiken még változtatni is lehet :D És nekem a grafikája sem nagyon tetszik...
2010. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én nekem is megvan :)) csak abban segitesz honan kell letölteni modokat vagy hogy kell berakni?
2011. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Látszik rajta a mesterséges intelligencia
2014. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!