Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online pókerre mekkora összege...

Online pókerre mekkora összeget van értelme minimum befizetni?

Figyelt kérdés

Apukám pókerezik online, elég sokat és nagyon élvezi, viszont sose fizetett még be rá pénzt, mert sajnálja rá.


Nem sokára lesz a névnapja és nagyon nehéz neki ajándékot venni, ezért arra gondoltam, hogy csinálok neki egy accountot az oldalon, amin játszik és teszek rá valami kezdő összeget, de nem értek hozzá, hogy mennyit van értelme minimum, ha meg megkérdezem, akkor úgyis azt mondja, hogy nem kell az.


100 dollárral lehet már valamit kezdeni?


2012. aug. 8. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

100 dollár már elég lenne, de ebben a formában ne csináld. Inkább beszéld meg vele, hogy ő fizeti be, amit te adsz neki, mert kifizetésnél kibukhat, hogy az ő nevében nyitott más számlát, és könnyen zárolhatják az account-ját.

De nem is lenne egyszerű dolgod, mert regisztrációnál eleve bekérik/bekérhetik a személyi (vagy jogsi) beszkennelt képét, és ha az ő adataival, de a te saját bankszámláddal akarsz fizetni, azt nem engedi egyik terem se.

De itt egy írás, ami azt hiszem, elég sokat elárul:

[link]

2012. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kifizetés nekem jönne, nekem vannak már ilyen prepaid kártyáim, amire jöhet és jön az ilyesmi, csak nekem nem pókerből ezért ez nem lenne gond, sőt talán ennyiből jobb is lenne, hogy nekem már tök mindegy, ha lebukok vele, hogy az ő póker pénze is ott van, vagy nincs. :D Gondolom ezen kívül meg tök mindegy. Vagy ezekkel az accountokkal lehet ki jutni versenyekre is? Mert akkor meg nyilván érdekesen venné ki magát, hogy apám egy 22 éves nő...
2012. aug. 9. 06:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak. Ha apád nyer, neki kell kivennie a pénzt, a saját számlájára, a tiedre soha nem fogják kifizetni.

Ki lehet jutni élő tornára is, persze, rengeteg szatellitverseny van a WSOP-ra, meg más tornákra is, de oda is csak a személyazonosság igazolása után mehet a szerencsés nyertes.

A lehető legrosszabb oldalán fogod meg a dolgot, ha apád nevében akarsz befizetni, na. Még egy járható út, hogy nyitsz SAJÁT nevedre egy accountot, befizetsz, és játékosok közti átutalásként átküldöd az ő számlájára a pénzt. Hátránya, hogy valószínűleg nem engedik mind a száz dollárt átutalni, mert akárhonnan is nézzük, pénzmosás-szaga van (a névnapos sztorit nem kell elhinniük, főleg hogy tőlünk nyugatra az ilyesmi ismeretlen dolog), másik, hogy apád elesik a First Deposit bónusztól. Ezt az adott teremben a játékos első befizetésére szokták adni, lehet akár 100, 150, vagy még több százaléka a befizetett pénznek. Vagy találj ki valami más névnapi ajándékot, vagy ülj le vele, és beszéljétek meg, hogy te állod a cechet, az ő bankszámláján keresztül (ez a legegyszerűbb). Igaz, ekkor oda a meglepetés, de ezt bőven pótolja a tiszta játék öröme (no meg a nyeremény).

2012. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AtthysKA ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, semmiképp ne trükközz a regisztrált névtől eltérő számláról való befizetéssel, mert a pókertermek a gyanús tranzakciókat egyszerűen zárolással oldják meg, és bukik a pénz. A befizetés még lehet menne, de ha nyer és ki szeretne venni pénzt, akkor ellenőriznek, és ha eltérnek a terembe regisztrált adatok a bankitól... zárolás lesz a vége. A pénzmosás mellett a multiacc kiszűrése miatt sem szeretik az ilyesmit. Szóval két dolgot tehetsz, amit az előttem szóló már említett:

1. Add oda a pénzt apudnak, és fizesse be ő a saját számlájáról - mondd hogy erre adod és kész! Ez a legjobb, amit tehetsz.

2. Csinálsz egy póker accountot a saját nevedre, felteszed a pénzt, és apukád azon az accounton játszhat.

Ez egyébként elvileg nem legális, de senki sem lát ugye a gépetek elé, hogy ki jelentkezett be épp a számlára. Ez esetben viszont ne játsszon élő versenyekre selejtezőket. Mert ha nyer, neked kell utazni :D

Bármelyiket is választod, használjátok ki a first deposit bonust (mindenütt van), a póker terem weboldalán a Promóciók között olvashatsz róla. Általában 100%-ot adnak, ami ugye még egy százas az esetedben.


Melyik teremben játszik? Nézd meg, ha elfogadják a PaysafeCard-ot vagy Ukash-t, mint befizetési eszközt, akkor esetleg vehetsz neki egyet 100$ értékben, azt internetes fizetésen kívül másra nem tudja használni ezeket, így kénytelen lesz feltenni a számlára. ;) Ha segítség kell ez ügyben, utánanézhetek, csak írd meg hova fizetnél be.

2012. aug. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második köszi, azt hiszem neked lejött hogyan godnoltam, hogy senki nem lát a gép mögé, én csinálnám meg az accountot befizetném és az én nevemre jönne a kifizetés is, amit utána nyilván odaadnék neki, ha kifizetés van, ennek amint említettem az is az oka, hogy nekem van olyanom, amire ilyen "érdekes" pénzek érkezhetnek, ezért nekem kb. tök mindegy, de nem biztos, hogy az ő nevére is csinálni kellene egyet. Paranoia, vagy hülyeség, ezen lehet vitatkozni.
2012. aug. 11. 08:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt a részét nem értem, hogy csinálsz egy számlát, ahol játszik. De hogy játszik az adott oldalon, ha nincs már eleve számlája.


Mindenesetre én messzemenően a Pokerstars oldalát ajánlom, nekik a legjobb az ügyfélszolgálatuk (is). Simán létrehozhatsz számlát apud nevében, be is fizethetsz, a papírokat csak kifizetésnél kérik (illetve néha véletlenszerű ellenőrzéseknél). Csak ha pl. bankkártyáról teszel fel pénzt, akkor ha mondjuk magadnak is szeretnél valamikor egy számlát, akkor ugyanazt a kártyát más számlához már nem használhatod.

A Pokerstarson 100% bónuszt adnak (max. 600 dollárt) az első befizetésnél, de figyelj oda, hogy be kell írni a bónusz kódot (Stars600), különben nem veszik figyelembe. (Gondolom így azért spórolnak, mert sokan nem írják be a kódot). Utána minden lejátszott játékért pontokat adnak és a bónusz kiváltásához el kell érni egy bizonyos pontszámot.


100 dollárral egyébként simán lehet valamit kezdeni, csak az ehhez megfelelő téten kell játszani (keress rá a neten a bankroll menedzsment témára és mesélj erről egy kicsit apudnak, nehogy túl gyorsan elfogyjon a pénz. :) ). Sok sikert, ha bármilyen kérdésed van még, szívesen segítek, szívügyem a téma:)!

2012. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AtthysKA ***** válasza:

Akkor csináld a második verziót, csak figyelmeztesd aput, ne regisztráljon élő versenyek selejtezőire, ami személyes megjelenéssel jár. A regisztráláskor nicknévnek valami tök általánosat, semlegeset használj, ne legyen személynév, becenév, és ne árulja el magát sem a chatboxban (a legjobb, ha nem is használja), sem esetleges nagyobb nyereménynél Facen dicsekedve (így bukott meg nemrég egy Sunday Million döntőasztalos, akinek azonnal zároltak a számláját, irtózatos pénzzel együtt). A PS-en elég komolyan figyelnek a multiacc és a csalások/visszaélések összejátszások miatt. A nagyobb nyerteseket is ellenőrzik. Szóval csak okosan.


A pénzzel kapcsolatban meg nem paranoia, ha valaki vigyáz a pénzügyei biztonságára. Sőt javasolnám is, ha sűrűbben lesz befizetés, készíts egy Skrill (Moneybookers) számlát, ahova beregisztrálhatod a bankszámlád/kártyád, és azon keresztül bonyolítható a befizetés/kifizetés biztonságosan, és nem lesz "érdekes pénzek" tranzakciója a bankszámládon. Én is ezt használom évek óta. De ha egyszeri eset ez a befizetés, akkor nyilván nem kell.


Amit az előttem szóló említett a bankroll management-tel kapcsolatban, az is hasznos. A százas keret kb. 1-2$-os (max 3$) tornákra/sng-kre, cash game-nél 0,02/0,04$ (nagyon max. 0,5/0,10$) alkalmas optimális esetben. Ha nagyobb versenyekkel kezd, hamar el fog szállni a pénz.

2012. aug. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!