Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Bioshock Infinite története?

Mi a Bioshock Infinite története?

Figyelt kérdés
Végig vittem de alig értem mi, miért történt felirat nélkül..Valaki elmesélné nekem, a történetet ?:)

2013. márc. 29. 01:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim válasza:

Ez a Bioshock Infinite vége: [link]

28:19-től érdekes

2013. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 dávidking20 válasza:
17%
Amúgy egyet értetek velem, hogy lehet a story jobb lett volna, ha booker kiszabadítja elizabeth et, összedolgoznak és szerelem lesz közöttük (nem kell ez a apja lánya sablon :D ) és akkor ami a demo ban is volt lehetett volna hogy a fanatikus vallási szektások fel aakrják akasztani a lányt de mi megmentjük egy sniperrel, vagy hogy elizabeth nem képes kontrollálni az erejét, ha túl sokat segít akkor vérzik az orra így egyre belelovaljuk a végelgyengülésbe...stb amiket még az első videókban láthattunk, nektek ez így hogy tetszett volna? tudjátok az eredetileg beígért felállás, mert hát legyünk őszinték rohadt sokat változtattak rajta és így pl már nem ütött akkorát, félre ne értsetek a játék nálam 9/10 de ha az erdeti terveknél maradtak volna akkor 10/10
2013. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez a történet sokkal jobb lett, mint amit te írtál, ne érts félre az is jó, de szerintem így kilép a sablonos történetek közül, először én is azt hittem hogy lesz valami köztük, de valljuk be akkor lenne sablonos, ha tényleg egymásba szeretnek, és mivel számítottunk rá, ezért nem ütött volna valami nagyot, csak grimaszolunk rajta egyet, és kész.

Az orrvérzésre én úgy gondolom hogy az lehet a válasz, hogy mivel DeWitt átlép a Comstock féle dimenzióba, ezért "ütik egymást", nem oda való, az emlékeik is ellentmondásosak. Tehát emiatt néha vérzik az orra.


Viszont nekem is lenne egy kérdésem, szerintetek van bármi jelentősége, hogy a madár vagy a kalitka medált választjuk? Illetve a tornyok nekem is kicsit homályosak, remélem valaki tud magyarázatot rá. :)

2013. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Az előző voltam, még annyit hozzá tennék, hogy szerintem Rapture-nek nincs nagy szerepe a történetre nézve, csak hogy talán egy másik dimenzióban nem Columbia, hanem Rapture van, de ez se biztos. Inkább gondolnám csak valami "easter egg" féleségnek, hogy valahogy jelen legyen az előző két rész is, ha már bioshock-ról van szó. :)
2013. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
Bocsi, megint én vagyok, csak azt szeretném még mondani, hogy a vox populi egy latin kifejezés, azt jelenti "a nép hangja" :D Tudom hogy előttem már írta valaki, csak gondoltam kiegészítem kicsit ennyivel. :)
2013. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
A férfi világítótorony (vagy valami ilyesmi volt nem emlékszem) azt jelenti, hogy a világítótornyok a dimenziók és minden dimenzióban van egy férfi (Booker) mindegyiknek más a sorsa.
2013. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 dávidking20 válasza:
az 1999 mode más valamiben vagy csak annyi hogy rohadt nehéz?
2013. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
Csak rettenetrohadt nehéz :D
2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%

A legvége eddig lemaradt.

Amikor az alternatív valóságokból származó Elizabeth-ek megölik DeWitt-et, és mind eltűnnek, akkor az eseményeket meg nem történtté teszik. Mivel eltűnnek, nem lesz, aki vízbe fojtsa DeWittet, és összeomlik az összes alternatív valóság, hogy feloldódjon az időparadoxon.

DeWitt és a lánya tiszta lappal kezdenek. A záró képsoroknál visszakerülünk a történet legelejére, amikor Elisabeth még csak néhány hónapos lehet, és már nincs senki, aki el akarná venni Őt DeWittől.

2013. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 dávidking20 válasza:

tehát dewitt él? mert mondom elég para hogy a saját lánya öli meg xd

valaki tud valamit lady comstock ról? mert amikor a 3 "TEars" kellett keresni akkor volt egy olyan hangfelvétel mintha a comstock megcsalta volna őt :D

2013. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!