Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Bioshock Infinite története?

Mi a Bioshock Infinite története?

Figyelt kérdés
Végig vittem de alig értem mi, miért történt felirat nélkül..Valaki elmesélné nekem, a történetet ?:)

2013. márc. 29. 01:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim válasza:

Köszönjük a részletes magyarázatot , én mindenképp hasznosnak találom , és csak egy kérdésem van;

Miután kihoztuk a toronyból Elizabeth-et a Battleship Bay pályarészen a játékteremben egy női rendőr felismeri és Annabelle - nek szólítja!Ez hogy lehetséges?

2013. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Az csak színjáték volt, azért kérdezte meg, hogy megtudja biztosan ő-e Elizabeth, mikor felmegyünk akkor meg ugye jön a támadás. Szóval ez csak egy ál kérdés volt. :)
2013. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
Én legalábbis így gondolom, aztán lehet hogy nem így van. :D
2013. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

Bocsánat, közben utána néztem, és van magyarázat rá.

Ez egy utalás Anna Molevára, biztos láttátok a cosplay-t Elizabeth-ről, na az a nő Anna Moleva. Róla mintázták Elizabeth arcát. :)

2013. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Akkor lett volna a legjobb, hogyha szerelembe esnek, és az apa lánya kapcsolat is megmarad. Ha még ez is kiderült volna a végén megvan a legnagyobb mindfuck videójátéktörténelemben (még a filmek közt is alig találni ennél nagyobbat..)
2013. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 dávidking20 válasza:
utolsó ez nagyon nagy xd
2013. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

Srácok, ez azthiszem kötelező videó mindenkinek. :D


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y-wxA..


Igaz hogy már megbeszéltük a nagyját, de így egyben szerintem jobb. :)

2013. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 M212 válasza:
Ezt a videót nézze meg, akinek nem kerek a történet (magyar nyelven összefoglalva) : http://www.youtube.com/watch?v=y-wxAcrr6ds&feature=player_em..
2013. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 dávidking20 válasza:
van értelme a döntéseknek a játékban? kb nem sok nem? értem itt hogy melyik medált választjuk, hogy a kezünket átszúrják e vagy sem... stb vélemények?
2013. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
Az, hogy átszúrják a kezünket nem a medáltól függ, hanem, hogy amikor várunk a jegyekre akkor fegyvert rántunk, vagy várunk.
2013. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!