Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Bioshock Infinite története?

Mi a Bioshock Infinite története?

Figyelt kérdés
Végig vittem de alig értem mi, miért történt felirat nélkül..Valaki elmesélné nekem, a történetet ?:)

2013. márc. 29. 01:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
Úgy értette hogy a medal és a jegypenztaros döntések változtatnak-e bármin is . De nem :D
2013. ápr. 17. 00:51
 52/63 dávidking20 válasza:
na ez egy nagy hiba viszont a készítőtől :) mert akkor nincs is értelme a döntésnek, ha nincs kihatással ránk vagy a körülöttünk lévőkre, remélem lesz folytatása és kicsit erre is jobban figyelnek majd :) én még mindig ezt mondom, kellene egy olyan kiadás is mint amit legelőször ígértek és amiket az első demokban láthattunk.
2013. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 dávidking20 válasza:

amúgy pár dolog ami még érdekes, erre válaszolhatnak a szakik :)


- miért köhög egy csomószor a handy man? XD

- miért nem használnak az ellenfelek is vigorokat? leszámítva a varjus emberkét?

2013. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

A handy man egy ember és egy gép keresztezése és mint láthatjuk kb. 2x akkora mint mi ami rengeteg súly, amit gondolom nem izom erővel emel szóval kell, hogy legyen valami külső erőforrása és valjuk be 1912ben nem sok olyan dolog volt ami nem belsőégésű motorral működik és ha egy benzines motor lenne a hátadon szerintem te is köhögnél párat.


hogy az ellenség miért nem használ vigorokat azt nem tudom, talán azért mert ha egy csatatéren elkezdenek harcolni kb.10en akkor 2 perc alatt elfogyna a Salt-uk és azért 10 embernek Salt-ot szállítani percenként nem túl gazdaságos.

2013. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarták mutatni a készítők, hogy hiába hozol más-más döntéseket a végkimenetel ugyanaz ..szóval akármit csinálsz nem változtathatsz a sorson
2013. ápr. 18. 08:53
 56/63 dávidking20 válasza:
mondjuk ez hogy 10 percenként saltot szállítani, ez nem lenne fontos a játék szempontjából, Rapturben is mindenki nyomta a plazmidokat és nem volt lényeg van e az ellenségnek elég EVE je de ott legalább nem érezted magad kis istennek mertte is kaphattál a képedbe rendesen a plazmidokból ;)
2013. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 [Destroyer] válasza:
Még nem vittem végig teljesen a játékot, de végig olvastam amit írtatok. Lenne nekem is egy kérdésem. Miért vitatkozik Booker és Elizabeth hogy hova menjenek a zeppelinnel? New York vagy Párizs? Hogy jön a képbe ez a két város?
2013. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Booker ,amikor ellopjál a First Lady-t (zeppelin) azt mondja Elizabethnek ,hogy Párizsba viszi de a beütött koordináták New Yorkba vezetnek. (a toronyban sok utalást találunk arra, hogy Elizabeth minden vágya, hogy Párizsba jusson)Elizabeth ezt észre is veszi ezért leüt minket és megpróbálja elirányítani maga a zeppelint, de akkor a felkelők (Vox) megtámadnak minket, Elizabehnek sikerül elmenekülnie (nem tudom, hogy hogy tud elmenekülni egy léghajóról ami több 100 méter magasan van) mi viszont kábult állapotban a padlón maradunk és ekkor kezdődnek a Fink MFG.-ben található kalandjaink.
2013. júl. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Nem elmenekül a zeppelinről,egyszerűen kirakják:D


Amúgy szerintem ez a játék történelem legjobb fps-e

2013. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Booker orra, ha megfigyelitek, csak akkor vérzik, amikor ő az aktuális valóságban meghalt. Vérzik akkor, amikor a forradalmas valóságba átkerülünk (aztán ott mindenfelé "DeWitt, a forradalom mártírja" feliratú plakátok fogadnak minket), vérzik akkor is, amikor megöljük Comstockot (hiszen abban a valóságban ő a mi megfelelőnk).
2013. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!