Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ér valamennyit egy ilyen...

Ér valamennyit egy ilyen LoL-os account? Silver 4-es. (Többi lent)

Figyelt kérdés

IP-ért vett championok:

Amumu

Annie

Ashe

Cho'Gath

Gangplank - Alap riot által küldött Captain GP skinnel

Garen (Kóddal lett rárakva, ingyen)

Jax

Katarina

Lee Sin

Master Yi

Nasus

Riven

Ryze

Teemo

Tristana (Kódos ez is)

Tryndamere

Veigar

Warwick

Xin Zhao

Zed


RP-ért vett championok:

Yasuo

Gnar

Rengar

Draven

Vladimir

Kha'Zix

Ekko

Akali

Brand


Skinek:

Full Metal Pantheon

Primetime Draven

Guardian of the sands Kha'Zix

Sandstorm Ekko

Project: Yasuo

Soulstealer Vladimir

Headhunter Akali

Cryocore Brand


Silver 4 75LP

Ma lett silver 3-ból silver 4.

7W 15L van rajta, osztálytársam teamjében vagyok benne ami jelenleg B2. Van Pentakill ikon, TSM ikon és 2db bilgweather ikon. Dragonslayer ward skin is van.


Pantheon és Yasuo LVL 5, Ekko LVL 4, Rengar 2, Lee Sin 3 de majdnem 4, Xin Zhao LVL 3, Kata LVL 3, Teemo LVL 3, Leblanc LVL 3, Garen majdnem LVL 3. A többi LVL 1-2.

Azt szeretném megtudni, hogy mennyiért lehetne eladni egy ilyen accountot. Mivel ugye én költöttem rá "elég sokat", gondolom csak érhet mondjuk 10k-t.



2015. szept. 13. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyit ér amennyit adnak érte. Mondjuk a youtube-os feliratkozással kapható alistart skinnel rárakhattad volna.


Az a baj silver 4, skinek meg nem nagy durranások, ha jól tudom egyik se legacy (már nem megvehető). Ha adnak érte 10k-t akkor jó, de inkább 5-6k-t fognak ajánlani, esetleg csere valami más játékban lévő accra. 10ért már diamond 5ös accot veszel.

2015. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Alistáros skint már próbáltam nagyon sokszor, de mindig hibát írt ki. Azért mindenesetre megpróbálom 10k-ért maximum odaadni valakinek. Köszi a választ, várom a többit is.
2015. szept. 13. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát olyan 5 ezernél nem hiszem hogy többet adnának érte, ha egyáltalán lenne aki megvenni.
2015. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próba szerencse. Azért 5k-ért megpróbálom, hisz az se kevés már. Amúgy is majd fejhallgatót vennék a CS:GO miatt, szóval jól is jön.
2015. szept. 13. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!