Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles! Kinek mi a...

Csábításból jeles! Kinek mi a taktikája?

Figyelt kérdés
Úgy értem, inkább gyűjtögettek mondjuk egy hónapig akciópontot és akkor megpróbáltok egyszerre sokat haladni vagy inkább apránként mentek előre minden nap?

2015. dec. 28. 09:38
 1/8 Devil *_* ***** válasza:

Én inkább gyűjtök, így egyszerre próbálok sokat haladni. Pl. én kb. őszi szünet óta gyűjtök és elég sok összejött.

Ha gyűjtögetős típus vagy érdemes megnézni, hogy kb. mennyi akciópontot igényel az aktuális epizódod és annyit összegyűjteni.

2015. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia :) Köszy a választ, most épp az egyik különleges epizódra pályázok, ha jól értettem ahhoz csak meg kell venni a gyűrűt és utána nem kell benne ap-t használni. Azt hol tudom megnézni, hogy melyik epizódhoz mennyi ap kell?
2015. dec. 30. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindegyikhez 100Ap kell legalább is ami a Magyarhoz kell, a többit nem szoktam nézni,ha nem úgy van bocsi
2015. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszy :)
2015. dec. 30. 19:57
 5/8 anonim válasza:
Én túl türelmetlen vagyok így szinte sose szoktam várni.:) Egyébként Dorika1211 a nevem csj-n.:)
2016. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyen bajom nekem is van xD Mondjuk, most különleges epizód megvételéhez kibírtam, hogy összejöjjön a 100 ap, de így egy hétig nem haladtam a fő szállal, így megint az leszek :D

Oksi, bejelöllek :)

2016. jan. 4. 06:26
 7/8 anonim válasza:
Hát én sose vártam, mindig elhasználom a napi tízet.XD Szeretnék tartogatni, de valahogy nem bírom ki. :/
2016. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma én is elhasználtam rögtön :D de csak mert több jött be (megkaptam ugye a 10-t + nyertem a bogaras játékban + kisorsolták a horoszkópom) :D De nem lesz mindig ilyen szép nap :/
2016. jan. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!