Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 40 évesen is lehet írni...

40 évesen is lehet írni történeteket Wattpedre?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy komolyabb hangvételű, teljes regényeket. Van erre egyáltalán érdeklődés? Vagy esetleg van olyan valaki, aki ebben a korban is megoszt ott történeteket?

2023. márc. 11. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korhoz kötve. Pár éve felkapott lett könyvnek nevezett firkálmányokat gyártani, emiatt több száz vagy ezer tinilány kezdett el Wattpadon is tevékenykedni. A nagy kínálat mellett nem biztos hogy egyáltalán észrevesznek, ha nem promózod magad ilyen könyves-írós közösségekben.
2023. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam már komolyabb és igényesen megírt Wattpad-regényekkel. Ha úgy érzed, hogy meg szeretnéd osztani, szerintem nyugodtan töltsd fel, nem a kor számít.

Az viszont igaz, hogy nehezen veszik észre. Én több csoportban is szoktam hírdetni, de kb semmi, max 10-en megnézik egy héten, érkezik 1-2 csillag és annyi.

Amit még tehetsz, hogy több magyart bekövetsz, esetleg olyanokat akik hasonló témában írnak, mert ők lehet olvasni is szeretnének olyat. Sokan visszakövetnek és akkor rá is néznek (esetleg). Nem tuti ötlet, de egy próbát megér.

2023. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak felnőtt írók is, komolyabb hangvételű regényekkel, csak ők vannak kevesebben. A Wattpadosok Facebook csoportba érdemes belépni, és ott nézelődni, illetve reklámozni.
2023. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
A Wattpadosok FB csoportban vannak nagyjából 7000-en, ha nem vagy nő, érdemes anonimként kiposztolni. :DDD Nem sértésből, de megvan arról a csoportról is a véleményem. Mániákus kislányok ezrei, akik íróknak hiszik magukat, nem olvasnak semmit, de napi szinten posztolják a "Szerelem utolsó látásra" és blabla következő fejezetét, amibe ha belenézek tele vannak alapvető helyesírási hibákkal, és kb nonsense az egész story. :D Ezek a kislányok egymás posztjait belájkolják, bár nem hiszem hogy el is olvassák, max odahánynak egy "jajj de tetszik"-et az első fejezethez, hogy hátha így több olvasót szereznek. Ha véletlenül találok 1-2 férfi posztolót, az övéiket senki nem lájkolja, meg úgy nagyjából sokkal kevesebb olvasójuk is van. Amúgy rengeteg, de rengeteg trash van ott megosztva, és addig tekergettem én is keresve a jót (amit végül nem találtam meg), hogy abbahagytam. A sok "játék"ról a hírdetős posztok közt ne is beszélve. Igen, egyike az értelmes csoportoknak.
2023. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
A stílusod alapján te se vagy sokkal idősebb ezeknél a kislányoknál, #4.
2023. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem korfüggő. Én is (bőven 40 felett) tartok a wattpadon történet ismertetőket, de publikálni az AO3-on teszem.

Ennek ellenére hirdetni kell (bárhol publikálsz), vagy nincsenek olvasóid.

2023. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, én szívesen beleolvasnék. Folyton kutatok az igényesebben megírt művek után wattpadon, de sajnos csak ritkán találok igazán jókat.
2023. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!