Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik/melyek az(ok) a könyv(e...

Melyik/melyek az(ok) a könyv(ek), ami(ke)t többször el tudtok olvasni, mert megunhatatlannak találjátok? Miért ajánljátok, miről szól(nak)?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 18:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
74%
Sarah J Maas könyvei! Mindegyiket többször olvastam már, egyszerűen zsenik!
2023. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Neal Shusterman: Az óceán mélyén

Murakami: Szputnyik szívecském!

2023. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
king könyvei, az anita blake sorozatból az első 9rész bármelyike, pierce brown vörös lázadás sorozata, zlatan ibrahimovic életrajzi könyve, ozzy osbourne életrajzi könyve, riley sagertől a három lány, és van még sok de most ezek jutottak eszembe
2023. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
nekem is king a favorit, de a szaz ev maganyt is vagy 4x olvastam mar; meltatlanul kevesen ismerik rath-vegh muveit, barmennyiszer ujraolvashatoak
2023. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Kresley Cole: Arkánum krónikák, ez egy fantasy sorozat, a tarot kártyákon alapszik, mivel a karakterek maguk egy-egy kártyát személyesítenek meg. Különleges erőkkel rendelkeznek mind, meg kell küzdeniük egymással, hogy a végén a győztes halhatatlanná válhasson. Pár száz évente kelnek életre úgymond, miután valami katasztrófa megtizedeli a népességet és a világ így a csataterükké válhat.
2023. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hermann Hesse: Demian
2023. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!