Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Baj, hogy nem szerettem?

Baj, hogy nem szerettem?

Figyelt kérdés

Nemrég elolvastam az Archer's Voice című könyvet. Mindenki agyon dicsérte énmeg mondom adok egy esélyt neki és kikölcsönöztem, de nekem nem volt annyira felejthetetlen a könyv. A karamterek kifejezetten jól voltak, de mintha picit túl lett volna tolva. Az én ízlésemnek pedig túl sok volt az olyan jelenet. Konkrétan a könyv közepe szinte csak erről szólt, ha ez nem lett volna simán megadtam volna a 8/10et de így nekem egy 6.5-7/10ből inkább. És mikor megkérdezték, hogy Na tetszett? Akkor elmondtam, hogy nekem nem nagyon és láttam rajtuk, h0gy nem örülnek a válaszomnak de hát ez az igazság.


Mit gondoltok?



#könyv #Archer's Voice
jan. 7. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, mindenkinek más az ízlése, ezt el kell fogadni.

Nekem is volt már olyan könyv, amit agyon dicsértek, sorozat készült belőle, bestseller volt a New York Times listán, de nekem nem tetszett.

Olyan ez, mint a SzJG például. Sok tininek tetszik, néhány felnőttnek is, de van néhány tini és sok felnőtt, akik rossz véleménnyel vannak róla. Pedig van akinek 30+ évesen is Laura a kedvenc írója. Na és? Ő ízlése, te ízlésed, én ízlésem. Mindenkié más.

jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, ahogy az egyes is írta, mindenkinek más az ízlése.

A Candide-ról nem ismerek senkit, aki pozitívan nyilatkozna, de itt már láttam megjelölt kedvenc könyvként, holott én a szóba jöhetők listáján még az említésének sem érzem létjogosultságát.

Másfelől az Anna Kareninát azért olvastam el, mert könyves csoportban nagyon dícsérték, de én már a könyv felénél ki akartam nyírni a nőt... :)

jan. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én is azt hittem, hogy az emberek legkésőbb felső kezdetéig kinövik, hogy megsértődjenek, személyes támadásnak vegyék, ha valakinek nem tetszik az, ami nekik igen. Nagy valószínűséggel az érzelmi fejlettségükkel van a gond, ma már szinte mindenkinek van valamilyen pszichés sérülése/traumája.

Szóval ízlések és pofonok, ennyi, emiatt nincs baj veled.

jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hate-elt pár barátnőm, mert nem jöttek be John Green könyvei (mikor tini voltam, az volt a divat), hát az ő dolguk, remélem azóta felnőttek.
jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!