Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért költenek az emberek...

Miért költenek az emberek könyvekre, amikor ugyanazt online, vagy telóra ingyen letöltve is tudják olvasni?

Figyelt kérdés

Szerintem a nyomtatott könyvek az utolsó korszakukat élik, és pár év múlva nem lesz nyomtatott könyv, sem újság, mert a net kiszorítja.

Szerintetek?



#sajtó #nyomtatott #leáldozása
ápr. 28. 11:46
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 35-ös!

Az nem figyelted még meg, ha valaki azt írja. hogy miért pontozzák le, meg hasonlók, annál jobban lepontozzák?

Amúgy az új könyveknek olyan jó illatuk van, aminek a nyomába semmilyen parfüm.

Látszik is rajtad, hogy nem olvasol túl sokat, mert a helyesírásod egy nagy nulla.


Javítás:

15féle, helyett 15-féle

szem kímélő, helyett szemkímélő

bekéne, helyett be kéne

Matt, helyett matt, mert nem tulajdonnév és nem mondatkezdő szó

meglehet, helyett meg lehet

máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

41-es te hány éves vagy 16?


szerinted mindig kell törődni a helyesírással? minden egyes veszekedésnél ki javítasz mindenkit nyelvtanilag? ezzel nyomatékosítod az igazad?:D


ez egy szimpla válaszadás nem fogalmazás, ha sietek az írással se fogom újra olvasni mit hogyan írtam, mert nem fontos annyira, hogy tartsam a nyelvtant, bár lehet a fura emberkéknek, mint neked eléggé fontos lehet ez, sajnálom, ha így van


egyébként meg ha olvasok se a helyesírást nézem, főleg, hogy egyáltalán nem olvasok magyar nyelvű könyveket, csak angolul, de még ha magyarul olvasnám is mi lenne? nézném, hogy hű, de szépen írta le a muszáj szót az író? te ezt szoktad nézegetni miközben olvasol? ezért veszel könyveket meg hogy szagolgasd őket?

máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 42-es!

Én a 41-es vagyok.

Nem 16 éves vagyok.

És igen, engem zavarnak a könyvekben az elírások. És én ki vagyok akadva, ha például egy könyvben van valami elírás, és magamban átkozom a korrektort. És nekem fontos a helyesírás, akármilyen gyorsan írok. És nem kell sajnálnod amiatt, hogy ez így van. Előfordul, hogy a legjobb barátnőm, amikor esszét ír, átküldi és rám ír, hogy jó-e a helyesírás, mert ő nem tud helyesen írni, én meg mindig tudtam, ezért kér segítséget. Az is kiakaszt, hogy nem használtál nagybetűket. Én ilyen vagyok, és kész. Nem fogok megváltozni.

máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!