Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alkonyat: Bella is vámpír...

Alkonyat: Bella is vámpír lesz a könyv végére? A film milyen? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Csúnya dolog elárulni a végét, de ha nagyon akarod, leírom. A könyvet sajnos még nem szereztem meg, a film jó volt. Én a netről töltöttem le 1 hete, feliratosan. :)
2009. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Csúnya dolog, de győzött a kíváncsiság, úgyhogy kérlek...!:)
2009. márc. 28. 21:17
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Lelövöm a poént: nem lesz! (A filmben. Gondolom, a könyvben sem.) Olcsóbb, ha letöltöd netről, de a mozi varázslatosabb! ;) Első (és egyetlen?) voltam.
2009. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
89%

Nem, nem lesz vámpír mert Edward nem szeretné, hogy ő is szenvedjen.

Nagyon csúnya dolog elárulni egy könyv végét, de te kérted...

Nagyon jó könyv egyébként.


Üdv egy 17éves srác

2009. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
89%
Előző voltam a filmet ne nézd meg bennem a könyv után egy világ omlott össze.
2009. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Első vagyok.

Én is általában a könyveket szeretem jobban, jobbak is, mint a filmek, de ezt nem olvastam még, így tetszett a film. Ált. csalódni szoktam a filmekben, szóval lehet, h az utánam válaszolónak igaza van, de döntsd el Te!

Ha pedig jó könyvet akartok olvasni, itt egy tipp: Peter James: Prófécia. (Könyvtár! Régebbi könyv.)

2009. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

szijja...szerintem érdemes megnézni a filmet és elolvasni a könyvet. Annyira rabul ejtett h a filmet 18x láttam, a könyvet 3x olvastam... nem csalódás egyik sem csak a film eltér egy kicsit a könyvtől... de szerintem inkább kiegésztik egymást... én előbb a filmet láttam így amikor a könyvet olvastam láttam magam előtt a filmben szereplők reakcióit és így jobb volt:)

amúgy meg a 4. könyvben vámpír lesz Bellából, mert belehalna a szülésbe... de részletes leírást találsz a wikipédián, ha kíváncsi vagy még vmire!!


[link]

2009. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj én először a filmet néztem meg, és utána olvastam el a könyvet kíváncsiságból. Hát ég és föld. :D Amúgy egyikben sem lesz vámpír.
2009. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom én előbb elolvastam a könyvet és utána megnéztem a filmet.

Szerintem nagyon jó lett. Nem olyan mint pl. az Eragon, hogy az egészet átírták.

Szinte minden olyan részt beleraktak ami jó, és fontos kivéve sajnos Carlisle történetét és a Volturikat kihagyták de se baj :)

2009. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
93%
Nekem a könyv nagyon tetszet, és utána a filmet is megnéztem moziban, ... hát a könyv sokkal jobb, de nekem a film is nagyon tetszett.:D Amúgy az én tippem az, hogy majd a 4.részben Bella is vámpír lesz.
2009. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!