Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alkonyat: Bella is vámpír...

Alkonyat: Bella is vámpír lesz a könyv végére? A film milyen? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 20:49
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
nem lesz vámpír de szerintem a 3. részben a napfogyatkozásban igen mert mondta neki edward hogy egy feltétellel változtatja át ha hozzá megy feleségül üdva dani
2010. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nagyon nagyszeru a film es meg nagyszerubb a konyv !!! hat persze hogy vampir lesz Bella a 4. konyv kozepen adig meg sok minden tortenik az elso reszt biztos mar latatok filmben kulonbozik a konyvtol es a 2.(new moon-ujhold) is kulonbozik a 3 (eclipse-holdfogyatkozas) az is jo de a 4. (breakind dawn -hajnalhasadas ) az a legjobb es legy esemenybusabb az eskuvo a naszut esme szigeten a baba aki miatt bella "meghal"- vampira valtoztatja Edward . a volturi erkezese es a veg ami boldogan fejezodik be !!!!

aki meg kerdeseket akar feltenni az alkonyatal kapcsolatba en mindent tok a konyvrol es nyugottan irhatok nekem maganlevelet is : csillucyka

2010. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nem lesz még vámpír Bella mert egegyeznek edwardal hogy előbb hoözámegy feleségül ! És én ajánlom a twiliht -et mert már három rész is van belőle és amit most forgatnak abban fog átváltozni . Én személy szerint alyánlom legalább is nekemtetszik . De ahogy mondani szokták izlések és pofonok ! :)
2010. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

tudom jókor szólok de a film végén vámpír lesz Bella mert amikor megszületik a gyerek (Renesmee)akkor Bella nagyon nagy fájdalmon esik át és majd meghal de ezt Edward nem akarta és össze vissza harapdálni kezdte és a végén Bella feküdt egy ágyon és amikor kinyitotta a szemét akkor piros volt tehát...



(ez a fim)

2012. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 bekenora válasza:
Én csak a filmet néztem és Hajnalhasadás 2-ben lesz vámpír..
2014. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!